Odhadovaná doba odpovědi:

Soukromá psychologická praxe
Belgická 23, Praha

Hotovost

Vzdělání, výcviky, kompetence:
Vystudoval jsem Vv pro Zuš na JčU v Českých Budějovicích, Psychoterapeutickou fakultu v Praze,...

Ukončené školy

• Psychoterapeutická fakulta v Praze
  • Psychologie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze
  • Arteterapie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
Zobrazit více

• Angličtina

Belgická 23, Praha

Soukromá psychologická praxe

Umístění: Soukromá psychologická praxe psychoterapie

Jaromír mne provázel určitou částí života a jsem a budu mu za to nesmírně vděčná! Díky jeho empatickému, nehodnotícímu přístupu, odborným znalostem a hlavně lidskosti jsem objevila sama sebe a překonala mnoho těžkostí. Díky terapii s Jaromírem vedu o mnoho šťastnější a spokojenější život.

Umístění: Soukromá psychologická praxe Jiný

Skvělý přístup, výborná domluva a příjemné prostředí. Pan doktor Chrášťanský mi velmi pomohl, rozhodně doporučuji :)

Umístění: Soukromá psychologická praxe Jiný

Za dobu, po kterou k panu Chrášťanskému docházím (už je to 3 roky), jsem ušla obrovský kus cesty a díky jeho podpoře a vnímavému, empatickému přístupu a pocitu, že můžu být taková, jaká jsem, jsem se pomalu naučila po té cestě jít lépe - vědoměji. Vím čím dál lépe, co potřebuji, nacházím sama sebe. I v hodně náročných životních situcích jsem si díky panu Chrášťanskému lépe uvědomila, že někdy je prostě v pořádku necítit se v pořádku, nemoct vykonávat nějakou činnost, nechtít něco udělat... A jindy, že naopak je v pořádku chtít, moci a cítit se v pořádku, i kdyby někdo "tam venku" myslel, že není v pořádku život, kterým žiju a že pocity, které cítím, nejsou "ty, co bych cítit měla". Zároveň mi pomáhá toto přijetí být stále lépe aplikovat na lidi kolem mě. Lépe a lépe dovedu sdílet, co se ve mně děje, identifikovat své pocity a uvědomit si jejich vliv na mé vidění světa.

Co se týče domluvy na schůzkách a dochvilnosti, nelze vůbec nic vytknout - je přesný, v případě změny volá s předstihem . zároveň termín mění jen ve velmi výjimečných situacích - dá se na něj spolehnout. Je skvělým průvodcem po klikatých stezkách života. A za to mu ze srdce děkuji.

Umístění: Soukromá psychologická praxe Jiný

Pan Jaromír Chráštanský je psycholog na pravém místě. Díky možnosti terapie jsem se posunula dál. Je skvělé, že můžu říci nahlas cokoliv, co mne trápí a zpracovat veškeré bubáky v hlavě. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Soukromá psychologická praxe

Velmi citlivý a odborný přístup, velmi příjemné místo. Pan PhDr. Chráštanský mi velmi pomohl se lépe vyznat sám v sobě a i v určitých životních situacích. Určitě doporučuji.

Význam terapie vedené PhDr. Chrášťanským se mi těžko formuluje byť jen v hlavě, pro mne osobně je nedozírný v tom nejlepším smyslu slova!!!
Pokud hledáte bezpečné,přívětivé i na oko příjemné místo, kde Vám naslouchající, vstřícný profesionál pomůže- troufám si tvrdit, s čímkoliv ve své mysli přicházíte, pak se rozhodně obraťte na PhDr. Jaromíra Chrášťanského.
Při vzpomínce na spolupráci s panem doktorem mě vždy zahřeje u srdce....a to je za mě TOP doporučení jakého jsem schopná :)

K Jaromírovi mě přivedl zásadní zvrat v osobním životě. Nevěděla jsem, co dělám špatně a potřebovala jsem se zorientovat v tom, co se kolem mě dělo. Tuto recenzi píši proto, že než jsem se k němu objednala, zajímalo mě, co o něm lidé píší a jaké jsou jejich zkušenosti. Za mě ho vnímám jako velmi schopného terapeuta. Chodím k němu již rok a výsledy jsou velmi dobré. Ukázal mi, že své mechanismy, které mám v životě automaticky nastavené, aby mě chránily, mi spíše ubližují a že se s tím dá něco dělat... osobně jsem velmi ráda, že jsem se před rokem rozhodla k němu objednat...

K Jaromírovi jsem začala chodit na terapii, protože jsem potřebovala změnit práci, kde jsem se dlouhodobě necítila dobře. Měla jsem ale mnoho zábran a důvodů, proč to vlastně nejde, a tak jsem se neustále točila v kruhu. V terapii jsem dostala prostor vyjádřit své obavy, úzkost, ale i očekávání. Jaromír byl vždy velmi trpělivý, empatický a vstřícný. Zároveň nijak nehodnotil, nepotřeboval spoustu velkých slov, ale citlivě a věcně reflektoval to podstatné, co mi třeba unikalo. Že bych chtěla změnit zaměstnání, jsem věděla několik let, od zahájení terapie do nástupu do nové práce to trvalo 4 měsíce. Co víc si přát?! :-) Všem, kteří hledají a váhají, směle doporučuji!!!

Jaromír mi pomohl najít víru v sám sebe, co umím, co cítím.
Na počátku pro mě byla výraznou překážkou přímá platba, ale jsem rád, že jsem vytrval. Pokud je totiž něco velmi kvalitního, má to taky svou cenu. Před ním jsem chodil na terapie na pojišťovnu skoro 10 let, ale měl jsem pocit, že už se točím v kruhu.
Jaromír je velmi empatický člověk, vždy poskytující zajímavou zpětnou vazbu, rozhodně ne "instantní". Naše vzájemná spolupráce nebyla jen na pár sezení, vlastně skoro 3 roky, a na 1.sezení přicházela a z posledního sezení odcházela stejná osoba, ale úplně jiná osobnost. Ono je totiž lepší zkusit přeplavat řeku, občas si třeba i loknout, než neustále přešlapovat na břehu, který mi sice nevyhovuje, ale je "bezpečný".

Pan doktor mi v současné době velmi pomáhá. Dlouhá léta jsem se trápila nad problémy, které vlastně ani někdy nebyly. Začít chodit na terapie bylo jednoznačně jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě a volba
terapeuta byla dokonalá. Pan doktor je profesionál, rozhodně doporučuji. Hana

Vzdělání, výcviky, kompetence: