Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost

Belgická 23, Praha

Soukromá psychologická praxe

Vzdělání, výcviky, kompetence:
Vystudoval jsem Vv pro Zuš na JčU v Českých Budějovicích, Psychoterapeutickou fakultu v Praze,...

Ukončené školy

• Psychoterapeutická fakulta v Praze
  • Psychologie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze
  • Arteterapie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
Zobrazit více

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Pan doktor Chrášťanský je odborník na svém místě. Inteligentní, ale hlavně přátelský a empatický. Dokáže člověka rychle analyzovat, ale nechává pacienta, ať si na všechna důležitá zjištění přijde sám (byť se snaží nasměrovávat). Všem, kteří váhají, můžu dát svoje plné doporučení. Jaromír Vám může pomoci odhalit příčiny svého utrpení a zlepšit kvalitu života, stačí jen trochu otevřenosti a upřímnosti, hlavně sám k sobě.

U

Pan doktor mi opravdu hodne pomohl. Pojmenoval problem, ktery jsem mela a diky tomu jsem se mohla zamerit tim spravnym smerem. I kdyz jsem pred kazdou navstevou nevedela, co mu vlastne budu povidat, vzdy polozil ty spravne otazky a ja mluvila a mluvila.. :) Doporucuji kazdemu, kdo se hleda a nevi jak v zivote dal.

Jaromír má velmi dobré teoretické zázemí v podobě Gestalt-terapie, tedy z území mezi psychologií a filozofií; jeho přístup je nedogmatický a metody velmi volné. Drží se ale důležité zásady, že hnací silou terapie není teorie, nýbrž vztah. To jsem zjistila už na prvním sezení. A protože pro mě proces terapie není nikdy ukončen, stejně jako dobrý vztah, budu se chtít k Jaromírovi stále vracet. Lenka

Pan Chrášťanský mi velice pomohl v sebepoznání. Skvělý přístup, opravdový profesionál, rozhodně doporučuji!

Ze své zkušenosti, která byla více než výborná, doporučuji pana doktora Chrášťanského každému, kdo se ztratil, neví jak dál nebo se chce vyznat sám v sobě, jako já. Děkuji za podporu a pomoc, která mi byla poskytnuta, když jsem ji nejvíce potřebovala.

Vrele pána doktora Chrášťanského každému odporúčam. Je to veľmi príjemný a pokojný človek a skvelý profesionál. Kontaktoval som ho na základe odporúčania a bol som nadmieru spokojný. Hľadal som pomoc a radu v pretrvávajúcom ťažkom obodobí a Jaromír mi pomohol pohnúť sa vpred. Vďaka jeho telentu načúvať srdcom a schopnosti odhaliť ten skutočný problém sa mi podarilo zistiť o sebe množstvo dôležitých informácií a skrytých citov, prežitkov a blokov. Bola to skvelá cesta sebapoznávania a Jaromír bol ten najlepší sprievodca.

Pan Chrášťanský na mě působil velmi profesionálně, ale uvolněně a přátelsky. Ihned mi "sednul" a poměrně rychle pomohl zvládnout důležité životní období, kdy jsem se potřeboval zorientovat sám v sobě a ve svých pocitech. Z několika sezení si odnáším dobrý pocit a rád ho doporučím zde i všem mým přátelům v těžké situaci. Pane Chrášťanský, velmi děkuji!

Díky Jaromírovi jsem lépe porozuměl svému životu, naučil jsem se řešit obtížné situace a lépe chápat své problémy. Pomohl mi k velké pozitivní změně. Doporučuji ho všem, kteří se v životě ztratili a často cítí zmatek a nejistotu.

Pan doktor mi pomohl uvědomit si sebe samu a pojmenovat problém, který jsem měla.Velmi mě pomohl a za to mu patří mé děkuji. Doporučuji vřele! Helena

Pan Chrášťanský je profesionální psycholog, který umí vyřešit jakýkoliv problém. Jako zázrakem se moje problémy během pěti setkání téměř vyřešily díky efektivním postupům. Dokázal jsem si uvědomit sebe samotného a naslouchat své duši, mockrát děkuji! :-)