Teplická 371/72, Děčín
Ord. lékaře specialisty - int.+gastro

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. gastroskopie

Paní doktorka je skvělá. Oceňuji zejména pečlivé vyšetření, stanovení diagnosy a následnou léčbu. Velmi lidský přístup.

Dobrý den ,to co tady čtu není pravda paní doktorka Zuvačová je člověk na svém místě. Já se u ní lečím 25 let a nedám na ní dopustit . 3.4.2016 byl syn hospitalizován podruhé v Děčinské nemocnici pro krvácení z konečníku a díky ní syna hned druhý den převezli do Ústecké nemocnice .Nebýt jí tak nevím jak by to dopadlo.Mužu jen doporučit je opravdu skvělá lékařka .

Perfektní lékařka, velmi mi pomohla. Chodím k ní už 13 let a nemohu si ztěžovat.Zkušená,profesionálka.Doporučuji Š.

Byl jsem paní doktorkou přesně diagnostikován.Mám za ssebou úspěšnou operaci.S její prací i přístupem jsem byl velmi spokojen.Doporučuji.

Zkušená,profesionálka.Doporučuji,i když "Václav"tvrdí,že za zenitem.Čím víc zkušeností,tím lépe pro pacienty.

Perfektní lékařka