Teplická 371/72, Děčín
Ord. lékaře specialisty - int.+gastro

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Hezký den, poslední recenze na p. Zuvačovou z r. 2010 je negativní. Tato rádo by lékařka pokračuje v odhánení pacientů i nadále a to ve velkém stylu. Záměrně jsem neuvedl před jejím oslovením titul Mudr. , jelikož její chování k pacientům nesplňuje ani v nejmenším lékařský kodex. Bohužel p.Zuvačové je cizí i základní lidská slušnost. Pokud zvažujete návštěvu gastroenterologie velkým obloukem se vyhněte tomuto člověku, který žije stále v hluboké před revoluční době sedmdesátých let. Recenze běžně nepíši ale považuji za nutné upozornit na případné setkání s tímto clovekem.

Je mi velmi líto, že musí hodnotit slabě, ale velmi nemile mne překvapila reakce paní doktorky při našem telefonním hovoru, kdy jsem žádala o vyšetření, neboť mne druhý den trápí krvácení z konečníku a dlouhou dobu mám tyto problémy a na to mi paní dokrorka řekla, že jsem mladá, že to budou asi jen nějaké hemoroidy a ať si zajdu koupit do lékárny dubovou kůru. Možná jsem na obtíže s konečníkem opravdu mladá (27 let) a je třeba takový problém řešit až v 50 letech... Holt si budu muset počkat. Přijde mi to jako velmi neprofesionální přístup lékařky a vzhledem k faktu, že tyto obtíže je třeba řešit ideálně v počátcích, hledám jiného lékaře, který můj zdravotní problém nebude považovat za nedůležitý a marginální.