Bělení zubů • 5 500 Kč

Od 400 Kč

Od 200 Kč

1 500 Kč

EsthetX s.r.o.

Poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii.
Absolventka Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně.
Hovo...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní onemocnění
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: EsthetX s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní zubařka respektovala můj názor. Vše pečlivě prohlédla, správně rozpoznala kazy, na všem potřebném jsme se domluvily. Doporučuji.

Umístění: EsthetX s.r.o. Zubní kaz

Paní doktorka je velmi šikovná a citlivá, vše podrobně vysvětlí, pracuje klidně a kvalitně. Celý rok po provedení léčby kazů více zubů je vše v pořádku. Doporučuji její služby.

Pani doktorku maximálne odporúčam. Absolvoval som u nej za dva mesiace komplexnú terapiu, dala mi do poriadku snáď všetky zuby a to o estetike ani nehovorím! Pani doktorka je veľmi dôsledná, profesionálna, má citlivý prístup a je veľmi ochotná!

Výborná paní doktorka. Vše vysvětluje, je pečlivá, citlivá a velmi milá. S ošetřením jsem naprosto spokojená.Děkuji. M.Čemusová

K pani doktorke som prišla pred rokom s velmi poškodeným chrupom a s dentofobiou. Momentálne uz nemam ťažkosti a dokonca s prístupom pani doktorky som odburala niekoľkoročný strach zo zubárov. Pani doktorku doporučujem na 100 %. Profesionálny a ľudsky prístup zároveň. Zubarku uz nemam v pláne meniť. Barbara Basarabova

Paní doktorku Semrádovou mohu jenom doporučit. Má příjemné vystupování, je pečlivá, šikovná a opatrná. Při rozsáhlejším zákroku vše detailně vysvětlí. Do budoucna budu chodit na zákroky a kontroly již pouze k této paní doktorce.

Vybavení ordinací Dentální kliniky Jana Stuchlíka je bezkonkurenční a absolutně se nedá srovnávat s "klasickými" ordinacemi ostatních zubařů v ĆR.

Mohu jen opravdu doporučit, měl jsem fóbii z ošetření, úraz mě donutil navštívit Mddr. Semrádovou. Vše bylo naprosto perfektní, vše vysvětleno. Pro všechny kdo se bojí k zubaři mohu říci, že obavy a strach opravdu nejsou na místě. Děkuji moc. Jaroslav Fišer

Paní dokrotka je šikovná, příjemná a vůbec výborná! Musím říct, že jsem se také konečně přestala zubaře děsit. A to jak vypadají moje zuby ve srovnání s tím, jak vypadaly opravy od původního lékaře - po každé návštěvě se mi ani nechce věřit - je to kus umění :)

Moc hodná a milá paní doktorka. Všechno pěkně vysvětlí a perfektně se postará o vaše zuby. Určitě doporučuji :)

S vyšetřením a ošetřením jsem velmi spokojená. Paní zubařka Jarmila Semrádová je pečlivá a opatrná, vše proběhlo bez problémů. Moc děkuji, konečně se k zubaři nebojím.