Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

U paní doktorky se léčím asi dva roky. Je velmi milá a nikdy se na mně nezlobí, i když občas zapomenu zavolat na výsledky. Stále se ptá jak se mám a jak se cítím, není lhostejná. Někdo píše, že je náladová, ale zamyslete se nad sebou, jací jste vy! Každý má právo na špatný den a ona je taky jen člověk, navíc s velkou zodpovědností. A pacienti mají často zbytečné dotazy, myslí si, že všemu rozumí a pak se diví, že lékař už je nepříčetný...
Já tuto lékařku velmi doporučuji!

Obecným jevem v naší společnosti je, že dobrým hodnocením, poděkováním, vyjádřením spokojenosti se většina lidí neobtěžuje. Jsme obklopeni negativními zprávami, nespokojeností (srv. TV), nadáváme, reptáme. Proto přispívám svým hlasem k velmi dobrému hodnocení paní doktorky: léčí mne již dobrých 15 let (přešla jsem odjinud, kde se čekalo nezřídka 4 až 5 hodin), pravidelné kontroly ukazují, že se můj zdravotní stav zlepšuje - a to nejsem žádná mladice - je vždy milá, trpělivá, nikdy jsem nezažila, že by soukromě telefonovala nebo dokonce někam odběhla (to se nezřídka u lékařů stává), od nedávné doby má novou, ochotnou a přívětivou sestřičku. Paní doktorko, děkuji.

jeden z nejlepších specialistu v uherském hradišti, kvalita peče na vysoke urovni a velmi přijemna paní doktorka.
Spokojeny pacient

Připadá mi, že negativní komentáře jsou v případě dr. Poledníkové neobjektivní. Chodím tam pravidelně přes šest let, takže si myslím, že po nějakých téměř 20 návštěvách si můžu dovolit hodnotit. S čím se dá částečně souhlasit je délka čekání (které ale v mém případě za ty roky nebylo nikdy delší než hodinu), rozhodně se nejedná o to, že by bylo 15 lidí objednáno na stejnou hodinu. Když už jsme se v čekárně jednou porovávali, tak na stejnou půlhodinu byli objednáni tři pacienti, tj. 6 na hodinu. A co mě nejvíc nadzvedlo je to, že by se v čekárně lidi ptali, jakou má doktorka náladu - to jsem za těch šest let nikdy nezažil, že by se někdo na něco takového zeptal. Ani jsem ji nikdy nezažil náladovou, arogantní nebo nadřazenou. Znám další tři lidi, kteří k ní taky chodí, a když se o ní bavíme, tak si myslím, že v názoru na ni se v podstatě schodneme. Nejsem schopný posoudit, jestli někdy chybně stanovila diagnózu, může to být pravda i nemusí, k tomu se nemůžu vyjádřit. Zbytek kritiky si myslím, že není podložený.

Paní doktorka na mne jako na pacientku udělala ten nejlepší dojem. Usměvavá,příjemná, ohleduplná. Získala si moji naprostou důvěru jako odbornice i jako člověk. Kéž by takových lékařů bylo mnohem, mnohem víc.

Záporné hodnocení lékařky považuji za neobjektivní a urážlivé. MUDr.Poledníkovou
považuji za velmi kvalifikovanou ve svém oboru, příjemnou a ochotnou.

U paní doktroky se léčím už řadu let a moc mi pomohla!Pokud to můžu posoudit, zvládá svůj obor dokonale a vše mi do detailu vysvětlí. Jsem rád, že jsem se k ní dostal.

Lékařku považuji za špičku ve svém oboru.Velmi mi pomohla.
Je přijemná a ochotná.S negativním hodnocením absolutně nesouhlasím.
Považuji je za zaujaté a neobjektivní.

Mé zkušenosti s paní doktorkou byly vždy dobré. Nikdy jsem neměla pocit zanedbané péče či arogantního chování. Sice jsem bohužel také případ, kdy musím užívat léky do konce života, ale bohužel se má nemoc jinak ovlivnit nedala, tak jsem se s tím musela smířit a žiju teď díky správné medikaci naprosto v pohodě.

Odbornice na svém místě. Velmi vlídná ke všem pacientům - pomáhá všem svými radami a podává jim svou pomocnou ruku.