Ord. praktického lékaře stomatologa
U Nemocnice 3064, Teplice

Od té doby co docházím k paní Netukové cca 5 let nemám žádný strach ze zubaře a nečekam v čekárně u zubaře jako u jiných zubařu. Vše rychlé a bezbolestné.

Naprostá profesionálka...Je ve své profesi jedna z mála která rozumí bolestem lidí.A zuby umí sakra bolet.Stanislav Sentenský

Výborná zubřka, která ví co dělá, vždy pomůže a když člověk chodí pravidelně na prohlídky je určitě velice příjemná.

s paní doktorkou nemám žádný problém. U mě vždy proběhlo vše naprosto v pořádku, ale pro někoho může být arogantní. Můj manžel od ní přešel k jinému zubnímu lékaři, protože byla nepříjemná. Možná to je tím, že on na prevenci kašle a zuby má jak hřbitov.

ŠPATNÉ,NEMÁM DŮVĚRU K TÉTO MUDŘE.DLOUHÉ ČEKACÍ LHŮTY,TAKÉ JSEM PŘEŠLA K PAVLISOVI NAPROTI A JSSEM SPOKOJENA.

Jsem s paní doktorkou velice spokojena. Chodíme k ní celá rodina. Moje sestra se hrozně bojí zubařů, až u paní doktorky strach překonala. Jestli je k někomu nepříjemná, bude to zřejmě tím, že nemá ráda lidi, co k ní jdou jen s bolestí a na prevenci kašlou! Já se sice také bojím, ale u paní doktorky mne to většinou přejde a na preventivní prohlídky chodíme s manželem pravidelně.

Výborná lékařka, chodíme k ní celá rodina. Děti se nebojí, dokonce se těší, protože je k nim velmi milá a příjemná. Vždy se snaží vyjít pacientům vstříc. Profesionální přístup.

Paní doktorka má výborný přístup hlavně k pacientům, kteří chodí pravidelně na preventivní prohlídky. Je příjemná, lidská.

Paní doktorka je velmi hodná a má pochopení pro ty, kteří se bojí zubařů.
A k odkazu nějaké jany, dlouhé čekací doby má každý zubař jelikož jich je málo! Docela me rozlobil její vzkaz.

Neznám lepšího zubaře.A že jich znám dost.