Praktický lékař pro děti a dorost
Marie Majerové 750, Třebíč

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Díky paní doktorce se u naší dcery velmi brzy přišlo na onemocnění SMA. Paní doktorka je velmi pečlivá a neponechá nic náhodě. Kdyby mi tehdy na 6 týdenní kontrole řekla, že je dcerka jen líná (jak plno lékařů často o dětech tvrdí), tak by dceři diagnózu tak rychle neurčili a nedostala by léčbu v tak rekordním čase, což by napáchalo velké škody na dceřině zdraví. Nikdy jí nepřestaneme být vděční.

Jsem velice spokojená, přešli jsme od pani doktorky, která syna zanedbala.Paní Dr.Němcová mě se synem poslala na veškeré vyšetření, jsem s ní velice spokojená je milá, příjemě se s ní komunikuje a vždy když potřebuji poradit zavolám ji a skvěle poradí.Mohu vřele doporučit je profesionál.

Chodila jsem k ní já, chodí k ní i moje děti. Je pečlivá, milá, nic nezanedbá. Vše mi pořádně vysvětlí.

Naši rodinu paní doktorka ošetřuje již 30 let a jsme více než spokojeni. Vždy je velmi příjemná, velmi pozorná, k dětem příjemná, mě vše vždy velmi srozumitelně vysvětlí, nic nepodcení. Děti se těší do její krásné ordinace. Můžu jen doporučit.

Nejlepší dětská lékařka, jakou jsme si mohli pro naše děti přát!!!Je vždy příjemná a usměvavá, plná zájmu a nic nenechává náhodě.Myslím,že je vynikající odborník a má i skvělou sestřičku. Děti se vždy na návštěvu velice těší!!! Děkujeme!!! :)

JSEM VELICE SPOKOJENÁ....PŘISTĚHOVALA JSEM SE TADY A HNED OD ZAČÁTKU MI PANÍ DOKTORKA VE VŠEM POMOHLA A PORADILA I PŘI PŘEVZETÍ MOJÍCH DVOU SYNU SI UDĚLALA S NĚMI CELKOVOU PROHLÍDKU...TEĎ MÁM JEŠTĚ DVOU ROČNÍHO SYNA A VŽDYCKY JE NA MALÉHO PŘÍJEMNÁ A HLAVNĚ VELMI POZORNÁ. A VELICE PEČLIVA NEŽ,ABY NĚCO ZANEDBALA VŽDY UDĚLÁ A POŠLE NA VEŠKERÉ VYŠETŘENÍ.
ALE ONO NEZÁLEŽÍ JENOM NA DOKTORECH,ALE I NA LIDECH JAK SE SAMI CHOVAJÍ A NEBO SPÍŠ JAK SE STARAJÍ O SVÉ DĚTI PAK SE NEMŮŽOU DIVIT,KDYŽ JÍM DOKTOŘI NĚCO VYTKNOU!!!!! MUSÍM POCHVÁLIT I PANI SETŘIČKU!!!

Jsme velice spokojeni. Paní doktorka vždy ochotná a vstřícná a s dětmi má velikou trpělivost. Jsem ráda, že jsme vybrali dětem tuto paní doktorku.

chodím k ní od narození syna. Vždy měla lidký přístup a snažila se pomoc. Moc krát jsme se nasmáli :-) Je to člověk na svém místě!!!!! Sestřička je velice příjemná a vždy s námi příjemně komunikuje.

Velmi ochotná, vstřícná, škoda že takových lékařů není více

Paní doktorka je výborná.Zachránila mi dítě!!!!!!Kdybych zůstala u předešlé lékařky tak bylo možná pozdě.Pokud máme nějaké problémy tak nám vždy pomůže.Je moc ochotná a milá.To se ale nedá říci o její zdravotní sestře.Je nepříjemná, neusmějě se a to by sestra u dětského lékaře měla.Malý pacienti si to zaslouží.