Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Nemoc

Paní doktorka Mendlová mi zachránila život!!! Velmi si jí vážím a musím poděkovat. Po půl roce léčby mně ,paní doktorka , navrhla plný invalidní důchod, který byl schválen a jsem v něm, beze změny, již deset let. Díky správně navržené medikaci funguji. Děkuji mnohokrát.

Velmy dobrý přístup k pacientovy

Zatím nejlepší psychiatr, který mě léčil.

Velmi jsem s paní doktorkou spokojena, se zájmem vyslechne všechny problémy a snaží se pomoci nejen radou, ale případně vhodnou medikací.Zároveň obdivuji to, že vzhledem k tomu, kolik má pacientů, velmi dobře si pamatuje osobní problémy pacientů.

perfektní, empatie, opravdová snaha pomoci, opravdový odborník

Osobně k paní doktorce nechodím,zatím :-)),ale chodila k ní moje maminka a když bylo nejhůř tak tahle paní doktorka byla jediná která nám opravdu chtěla pomoct,bohužel to záleželo ještě na jednom panu doktorovi a ten nás zklamal na celé čáře,maminka už nežije,ale nikdy paní doktorce nazapomeneme co pro ni a pro nás dělala a moc jí za to děkujeme.

Paní doktorky si velice vážím, je mi velkou oporou ve všech stavech, které mi moje hlava dokáže připravit. Vím, že nejsem jen 10ti minutový pacient, který odejde s receptem na nějaký lék. Vždy vím co beru a proč to beru. Její přístup k nám pacientům je mimořádný a obdivuji její vytrvalost, odpovědnost i lidský pohled na naše skutečné životy.Mohla bych tu děkovat a děkovat, protože mám za co.

U paní doktorky se léčím řadu let a jsem nadmíru spokojená. Vždy mě trpělivě vyslechne, poradí a pomůže nejen dobrým slovem.