Tišnov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Na doporučení kamarádky jsem zvolila tuto lékařku. Ji před deseti lety moc pomohla. Letos se musím přiklolnit k negativním komentářům. Dostala jsem vynadáno hned ve dveřích při první (a poslední) návštěvě, kdy jsem se chtěla pouze na pokyn praktické lékařky objednat. Paní doktorka je evidenetně přetížená - potvrdili i další pacienti. Nevnímá odpovědi na své vlastní otázky, při sezení řeší jiné problémy. Zpráva nepoužitelná (píše opak toho, co odpovím). Když jsem chtěla odejít s tím, že situaci (depresi) nějak zvládnu sama, poznamenala, že bez léků nezvládnu. Což je pravda, ale pokračuji nekolik měsíců v léčbě přes prakticku lékařku a kvůli covidu telefonicky s jinou psychiatričkou. Sem již nikdy více. Kladem - upravila mi léky, ale odcházela jsem snad v horším stavu, než přišla. Snad se přístup zlepší po nucené pauze s karanténou, ale na tento způsob "léčby" já nemám sílu.

Umístění: Ordinace

Zkušenosti s touto lékařkou nemám špatné jen já ale znám další ,kteří raději odešli jinam. Chápu,že medikace se někdy musí vystřídat aby se nasadila ta správná ale nebylo by od věci, vysvětlit pac.co užívání psychofarmak obnáší aby se pak člověk nemusel divit. Navíc si nemyslím že psychiatr by měl na svého pacienta křičet až ho rozbrečí a pak ho vyhodit na chodbu aby se uklidnil...to že jsem se po lécích cítila 100x hůř a myslela si že to zvládnu bez nich a 1/2 roku jsem se v ordinaci neobjevila byl asi důvod aby na mě paní doktorka 10 minut křičela jak mrhám jejím časem apod...nedoporučuji...má nová lékařka nad tímto chováním jen kroutila hlavou.

Nespokojenost, nevyslechne pocity. Léky testuje a přehazuje nehledě na vedlejší efekt neustálých změn medikace. Nenechá domluvit. Nezajímají ji grafy nálad, přítomnost manžela, který lépe popíše, co sleduje, je jí očividně protivná. Naprostý nezájem o telefonickou konzultaci, když se chci svěřit, jak se při změně medikace cítím, po chvíli mi skočí do řeči a položí telefon. V den, kdy přijímá jen objednané pacienty a akutní stavy odmítá akutní stavy přijmout, sestra je vyhazuje z čekárny, což by si vůbec neměla dovolit, natož na psychiatrii. Přecházím k jiné lékařce. Testovací králík nejsem a bude se se mnou jednat jako s pacientem, který má své pocity, a ne jako s číslem diagnozy.