Běžný termín

Kataraktové vyšetření +10 Více

Komplexní oční vyšetření • Od 250 Kč

Laserová operace k odstranění dioptrií LASIK • Od 13 900 Kč

Laserové operace očí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Od 250 Kč

Od 13 900 Kč

Praha, Praha

MUDr. Janina Waloszková je absolventkou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Po promoci nastoupila v roce 2010 do Centra péč...

• oftalmologie

Paní doktorka je opravdový profesionál. S návštěvou a vyšetřením jsem byl velice spokojen. Paní doktorka je velmi přijemná a milá. Všechny kroky vyšetření ochotně vysvětlila. Kromě toho má také spoustu zkušeností se zahraničí. A je to opravdu znát. Mohu jen doporučit. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá a příjemně vystupující lékařka. Též moc hodné sestřičky. Lidský přístup. Užití moderní technologie při vyšetřeních.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou u paní doktorky jsem byla spokojená, takovou péči bych si představovala všude. Můžu jen doporučit.

Byl jsem velice mile překvapen, profesionálním a zároveň přátelským přístupem paní doktorky a zejména její pečlivostí. Tedy mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá, profesionální a podrobně se mi věnovala. Byla jsem u ní na komplexním vyšetření a mohu jen a jen doporučit! :)

Před nedávnem jsem byla na vstupním vyšetření u paní doktorky. Paní doktorka je velmi milá i ve své práci velmi pečlivá. Musím uznat že vyšetření, která jsem u paní doktorky absolvovala mi ještě žádný oční lékař nedělal. Jsem nadmíru spokojená a paní doktorku rozhodně doporučuji.

Nedávno jsem navštívila kliniku, kde mě vyšetřovala MUDr. Waloszková. Musím přiznat, že jsem byla velice mile překvapená milým a profeisonálním přístupem paní doktorky. Přišla mi na vadu v oku, kterou mi předtím nikdy, nikdo nediagnostikoval. Očního lékaře již měnit určitě nebudu! Paní doktorku URČITĚ doporučuji!
Daňková Dana

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

na horním víčku u levého oka v rovině řas se mi objevila před dvěma měsíci bulka, pokud ji nezmáčknu, tak nebolí ani není nepříjemná. Před několika dny se vedle ní objevila další o trochu větší. Od té doby mne levé oko trochu bolí a občas na něj vidím rozmazaně. Chtěl jsem se zeptat, zda to mám nějak řešit, nebo stačí počkat a bulky sami zmizí. Moje práce je u PC, takže většinou trávím před obrazovkou kolem 12 hodin denně.

Děkuji za radu.

Dle Vašeho popisu se může se jednat o hordeolum - zánět okraje víčka který je způsoben infekcí řasového folikulu s Zeissovými nebo Mollovými žlázkami, léčba většinou není nutná, avšak, pokud se stav nelepší nebo se spíše horší, je vhodné navštívit očního specialistu, ve Vašem případě to určitě doporučuji. Děkuji. Waloszková Janina

MUDr. Janina Waloszková

všimla jsem si, že poslední cca týden mám pravé oko menší, než druhé - přivřené spodní víčko (nejvíce je to vidět, když se usmívám). Nikdy dříve jsem nic podobného nezpozorovala (je mi 19 let). Oko mě nebolí ani není zarudlé, pouze trochu nateklé horní víčko a přivřené spodní. Chtěla bych se zeptat, jaká je možná příčina. Děkuji za odpověď.

otok víček zužuje oční štěrbinu a budí dojem menšího oka. Příčina nebolestivého otoku horního víčka může být u počínajícího vlčího zrna ( latinsky chalasion ). To v začátku nemusí nutně bolet. Také se může jednat o projev alergie, tam bych očekávala navíc svědění, které však nezmiňujete. Ve Vašem případě doporučuji navštívit očního lékaře.
Přeji hezký den.

MUDr. Janina Waloszková