Běžný termín

Kataraktové vyšetření +10 Více

Komplexní oční vyšetření • Od 250 Kč

Laserová operace k odstranění dioptrií LASIK • Od 13 900 Kč

Laserové operace očí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Od 250 Kč

Od 13 900 Kč

Praha, Praha

MUDr. Janina Waloszková je absolventkou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Po promoci nastoupila v roce 2010 do Centra péč...

• oftalmologie

Paní doktorka velmi lidská, zájem o pacienta, vstřícná, ochotná. Podobně i sestřička. Krátká čekací doba. Příjemné prostředí.

Umístění: Ordinace prevence

Paní doktorku jsem navštívila sama i se svými dětmi do deseti let a mohu vřele doporučit. Nejlepší oční lékař, u jakého jsem kdy byla. Velice vstřícný přístup jak k dospělým tak k dětem.

Umístění: Ordinace Kontrola

Paní doktorka má opravdu empatický přístup. Je precizní a hodně přemýšlivá. Jenom škoda, že již v OCP nepracuje, jak mi bylo sděleno při pokusu objednat se. Kdybych věděl, kde pracuje, jezdil bych za ní třeba na konec republiky.

Lidsky i profesně naprosto top. Má skutečný zájem o pacienta, empatický přístup. Jsem z ní skutečně nadšená.

Paní doktorka velmi precizně vyšetřila můj zrak, poprvé jsem viděla způsob, jak se mé tupozraké oko "vypíná". Děkuji za profesionální přístup a velkou trpělivost. Hana Tomášková

Urcite nejlepsi navsteva ocniho lekare v mem zivote, krome klasickych vysetreni se pani doktorka venovala nalezeni idealni kombinace pro moji kratkozrakost s astigmatismem snad nekolikanasobne dele nez kdokoliv predtim. Kombinaci jsme pak testovali i v prostredi normalniho zivota (a ne jen na pismenkach), prekvapuje mne, ze to drive nedelal nikdo jiny. Z cele navstevy jsem mel super pocit a tesim se na nove bryle. Doufam, ze k pani doktorce budu moci chodit cely zivot:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je milá a empatická, měla jsem z vyšetření velmi dobrý pocit. Trpělivě odpoví na všechny vaše otázky a máte pocit, že je tam jen pro vás. Rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pokud může být návštěva lékaře úžasným zážitkem, tak tahle to splňovala... Rozhodně můžu každému doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nebyla jsem přímo u této paní doktorky, ale byla jsem mile překvapená profesionálním přístupem pracovníků očního centra. Byla jsem na komplexním vyšetření a každému doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky na vstupní prohlídce a mužů jen doporučit. Paní doktorka je moc vstřícná, milá, profesionální, sestřičky jsou usměvavé a příjemné, prostředí čisté a moderní. Vyšetření bylo opravdu podrobné, jsem velice spokojena. :)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

na horním víčku u levého oka v rovině řas se mi objevila před dvěma měsíci bulka, pokud ji nezmáčknu, tak nebolí ani není nepříjemná. Před několika dny se vedle ní objevila další o trochu větší. Od té doby mne levé oko trochu bolí a občas na něj vidím rozmazaně. Chtěl jsem se zeptat, zda to mám nějak řešit, nebo stačí počkat a bulky sami zmizí. Moje práce je u PC, takže většinou trávím před obrazovkou kolem 12 hodin denně.

Děkuji za radu.

Dle Vašeho popisu se může se jednat o hordeolum - zánět okraje víčka který je způsoben infekcí řasového folikulu s Zeissovými nebo Mollovými žlázkami, léčba většinou není nutná, avšak, pokud se stav nelepší nebo se spíše horší, je vhodné navštívit očního specialistu, ve Vašem případě to určitě doporučuji. Děkuji. Waloszková Janina

MUDr. Janina Waloszková

všimla jsem si, že poslední cca týden mám pravé oko menší, než druhé - přivřené spodní víčko (nejvíce je to vidět, když se usmívám). Nikdy dříve jsem nic podobného nezpozorovala (je mi 19 let). Oko mě nebolí ani není zarudlé, pouze trochu nateklé horní víčko a přivřené spodní. Chtěla bych se zeptat, jaká je možná příčina. Děkuji za odpověď.

otok víček zužuje oční štěrbinu a budí dojem menšího oka. Příčina nebolestivého otoku horního víčka může být u počínajícího vlčího zrna ( latinsky chalasion ). To v začátku nemusí nutně bolet. Také se může jednat o projev alergie, tam bych očekávala navíc svědění, které však nezmiňujete. Ve Vašem případě doporučuji navštívit očního lékaře.
Přeji hezký den.

MUDr. Janina Waloszková