Komplexní služby v celé oblasti orl +2 Více

Komplexní služby v celé oblasti orl +2 Více

Ušní mikroskopie

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Komplexní služby v celé oblasti orl

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Paní doktorka i sestřička na mě působily ze začátku velmi mile a sympaticky, to ovšem nemění nic na tom, že je rozhodně nemůžu doporučit k nastřelení náušnic u miminka.
Maminky, které se se svou holčičkou k paní doktorce na nastřelení náušnic chystáte, objednejte se rychle jinam! Paní doktorka byla při nastřelování náušnic u mojí dcery (v té době 7 měsíců) velice zbrklá a jednu náušničku nastřelila křivě, mimo vyznačené místo. Náušnička nebyla ve středu lalůčku a z ouška jakoby vypadávala. Poté, co jsem se ozvala s připomínkou, že jedna náušnička se mi zdá křivě nastřelená, mi paní doktorka odpověděla, že zrovna dnes se ji to tak povedlo. Pokud toto znamená povedeně nastřelené náušnice, tak ani nechci vidět, jak vypadají ty "nepovedeně" nastřelené. Každopádně i sestřička uznala, že je to cituji "možná trochu nakřivo", ale že si toho nikdo nevšimne. Druhý den ráno mi to nedalo, tak jsem do ordinace volala s otázkou, jakým způsobem to tedy můžeme řešit. Sestra řekla, že mám náušničku vytáhnout a po zahojení máme znovu přijít na nastřelení. Paní doktorka (v domnění, že jí do telefonu neslyším) argumentovala, že stejně, pokud to přestřelí, tak nebudu spokojená. Ano, maminky, s přístupem paní doktorky k nastřelování náušnic věřím, že bych doopravdy spokojená nebyla. Proto na vás apeluji, nechte své dceři náušničky nastřelit jinde. Nejlépe tam, kde v nastřelování mají lepší praxi. Já jsem nakonec zvolila paní Mgr. L. M. Šperlovou, která nastřeluje náušnice v salónu Bany v Ženských domovech na Andělu. Přístup byl diametrálně odlišný, paní Šperlová ouško důkladně vyměřila a sama vyznačené dírky pečlivě prohlídla, vše vysvětlila a nechala mi čas na důkladné zkontrolování, jestli s takto vyznačenými dírkami souhlasím. A hlavně, po odsouhlasení, náušničky nastřelila přesně tam, kam si to vyznačila. Maminky, dírky v ouškách jsou na celý život, pečlivě tedy vybírejte, kde svojí princezně náušničky necháte nastřelit. Ať nemusíte řešit křivě nastřelené náušničky jako já u svojí holčičky! Za to trápení to nestojí!

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu