Přijímám: dospělí

Dermatologická konzultace • 500 Kč +31 Více

Dermatoskopie • Od 500 Kč

Diagnostické vyšetření • Od 500 Kč

Estetická dermatologie • Od 1 600 Kč

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

V ordinaci přijímám pouze pacienty od 15 let.

Osvědčení, certifikáty, stáže:

Certifikát pro aplikaci techniky microneede...

• korektivní dermatologie

500 Kč

Od 1 250 Kč

Od 4 000 Kč

Umístění: Premier Clinic odstranění bradavic

Odstranění znamének na bradě a krku proběhlo do 15 minut. Chvilku nepříjemné, ale dalo se zvládnout a paní doktorka se stále ptala jestli mne to bolí a řešila nejlepší postup. Velmi empaticka a šikovná, zatím nejlepší přístup dermatologa, se kterým jsem měla možnost se potkat. Určitě se tam vrátím řešit další záležitosti, velmi vstřícný přístup i od slečen na recepci.

Umístění: Premier Clinic vstupní konzultace

Sestrička i pani doktorka veľmi příjemné. Profesionální a empatický přístup.

Umístění: Premier Clinic Jiný

Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená.

Umístění: Premier Clinic odstranění kondylomat (genitálních bradavic)

Chci touto cestou moc poděkovat paní doktorce Votrubové a celému týmu Premiér Clinic za pomoc a návrat do normálního života. Paní doktorka Votrubová je profesionálka a moc příjemná a sympatická žena :) Ještě jednou moc děkuji

Umístění: Premier Clinic laseroterapie kožních lézí

Ráda bych i touto cestou poděkovala paní doktorce Votrubové za upřímně empatický, profesionální a milý přístup. Zákrok proběhl velmi rychle a bezbolestně. V případě potřeby se budu vždy s důvěrou vracet.
Všem s klidným svědomím doporučuji.
Markéta Vidnerová

Paní doktorka je velice sympatická, milá a ochotná. Má profesionální a precizní přístup, vysvětluje a popisuje každý svůj krok, takže víte a máte pod kontrolou, co zrovna probíhá. Je ji záležet na vás a výsledku. Pokud nejste si s něčím jistí, tak umí poradit a doporučit. Je vidět, že má obrovskou zkušenost v oboru a hlavně, že ji to baví a má své klienty rada, tudíž z celkové návštěvy odnesete velice příjemný pocit. Samostatný zákrok byl rychlý a bezbolestný.
Rozhodně vřele doporučuji.

Umístění: Premier Clinic odstranění kožních lézí

Jsem maximálně spokojená s návštěvou u paní doktorky. Je neskutečně milá, ochotná, poradí, ale hlavně - do ničeho vás nenutí. Byla jsem na konzultaci ohledně vystouplých pih. Paní doktorka mě uklidnila, že se nemám čeho bát a že pihy jsou v pořádku a odstranit je není nutné, pokud vyloženě nechci. Takže se rozhodně nemusíte bát, že by vám paní doktorka nutila zákrok za účelem zisku. Naopak! Nechala mě v klidu se rozmyslet. Také trpělivě a mile odpovídala na všechny moje všetečné otázky. Celkově to byla jedna z nejpříjemnějších návštěv u lékaře vůbec. Doporučuji!

Umístění: Premier Clinic

Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší návštěva u doktora vůbec. Paní doktorka je milá a ochotná, vše vysvětlí a pracuje velmi precizně. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Premier Clinic

Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka.
Prostředí kliniky je velmi příjemné. Časový plán byl dodržen podle toho, jak jsem byla objednaná. Paní doktorka působí přátelsky, vysvětlila proces i následná doporučení po zákroku, laserový zákrok byl rychlý a bezbolestný díky anestezii. Určitě doporučuji, jestliže potřebujete řešit kosmetické a dermatologické záležitosti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Premier Clinic dermatologická konzultace

K pani doktorce jsem sla kvuli atopickemu ekzemu a jsem moc rada, ze jsem se konecne odhodlala. Pani doktorka je velmi, velmi mila a jako jedna z mala mi nabidla lecbu bez kortikoidu (bez kterych se ale pocatecni lecba neobesla - sla jsem tam opravdu za pet 12). Objednava se sice na 15min konzultaci, nicmene pokud bude treba, pani doktorka se vam bude venovat i dele. Sestricka byla take moc mila, ale hlavne pan recepni je velmi prijemny a sikovny (mluvi nejmene 3 jazyky). Pri dalsich potizich povedou moje kroky nejprve sem :)

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, rád by som sa informoval, či aplikácia dezinfekčného gélu na ruky do podpazušia viac krát denne, může spůsobiť nejaké zdravotné problémy? Za odpoveď veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Jozef V.

děkujeme za dotaz. Nadměrné užívání těchto gelů může vést k nadměrnému vysoušení pokožky, případně alergické reakci.
S pozdravem,
dr. Votrubová

MUDr. Jana Votrubová

Dobrý den,před měsícem jsem si na Filipínách spálila nohu o výfuk skútru. Byla mi nasazena ATB i po návratu. Rána se ale stále nehojí. Když se vytvoří strup, hned odpadne. Při čištění peroxidem rána po okrajích silně pění. Teď používám jen ATB mast. Chtěla bych se zeptat jestli je to normální. Jsem zpět už 4týdny a nevím jestli nevyhledat ještě dalšího odborníka. Děkuji.

na popáleniny velice dobře funguje Flamigel či Hemagel, doporučujeme aplikovat vrstvu gelu, přelepit větší náplastí a tento postup opakovat každý den do úplného odhojení. Pokud by byla rána stále stejná, doporučujeme kontrolu lékařem.
Přejeme Vám hezký den,
tým Premier Clinic

MUDr. Jana Votrubová

V ordinaci přijímám pouze pacienty od 15 let.

Osvědčení, certifikáty, stáže:

Certifikát pro aplikaci techniky microneede...

• korektivní dermatologie
  • dermatovenerologie