Masarykova 486, Železný Brod
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Nejlepší zubařka v Železném Brodě a okolí. Vždy je s ní skvělá komunikace a podává dobré výkony. Těžko budete hledat lepší.

Ordinaci paní doktorky navštěvuji již řadu let. Vždy byla příjemná, vyšetření proběhla bez zbytečných průtahů a s její prací jsem byl nadmíru spokojen. Rozhodně tedy doporučuji!

Velmi doporučuji, ačkoliv chodím jinam, paní doktorka mě přijala na akutní bolest. Velmi ohleduplná žena. DOPORUČUJI

Vynikajicí péče, paní doktorka vše vysvětlí. K pacientům je velmi příjemná a jako významný plus beru, že má opravdu velmi moderně a profesionálně vybavenou ordinaci.

K pani doktorce chodim uz nekolik let, pokazde je velmi vstricka, empaticka, nesetri s podrobnym vysvetlenim k zakroku, respektuje prani pacienta, je pecliva a "jde stale s dobou". Poradi a postara se o vas s pristupem profesionala ale i cloveka z lidu. Je proste super. PS: Zoubky od ni maji velmi vysokou "trvanlivost"! :-)

Výborná stomatoložka. Vřele doporučuji.

Šikovná, hodná, zkušená, vzdělává se,používá moderní techniky a přístroje.

Paní doktorka je nejlepší zubařka ke které jsem kdy chodil. Nejen skvělá odborná péče,ale i neobyčejný vztah k pacientům je to proč k ní chodím. A rád.

Během ošetření jsem se setkal s nejlepší péčí i odborností.

Výborná stomatoložka má toho moc i přesto si pro můj akutní případ našla místo v kalendáři a péče byla prvotřídní,komunikace,zákroky a jejich vysvětlení vše na úrovni.Je nejlepší zubařka s jakou jsem se setkala.