Křenová 73, Brno-střed, Brno
MUDr. Jana Vašinová

Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Paní doktorka mi vše trpělivě vysvětlí, je citlivá, netlačí mě zbytečně do hormonálních léčb ad. Jsem spokojena.

Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Paní doktorka Vašinová je opravdu člověk na svém místě. Milá, pečlivá, vše vysvětlí, nic nezanedbá, v klidu zodpoví jakékoliv dotazy, nespěchá. Současně je opravdu skvělá lékařka, která mi několikrát hodně pomohla včasnou diagnózou. I po čas celého těhotenství byly všechny poradny velmi příjemné. Dávám 5 z 5 hvězdiček a dala bych i víc kdyby šlo. I sestřička je vždy velmi příjemná a milá. Můžu jen a jen doporučit.

Umístění: MUDr. Jana Vašinová

U paní doktorky jsem byla poprvé. Je milá, laskavá, prostě úžasná. Sestřička také velice příjemná. Strach a obava z mé strany byla zbytečná, mohu jen chválit a doporučit. Děkuji paní doktorce i sestřičce za přijetí. Ještě jednou DĚKUJI.

Umístění: MUDr. Jana Vašinová

Paní doktorku mohu jen doporučit díky ní mám krásnou holčičku doporučila mě na umělé oplodnění a povedlo se nám hned na poprvé.Moc jí za to děkuji.

U paní doktorky jsem velmi spokojená. Je pečlivá a vždy mi důkladně zodpoví všechny mé dotazy. Chodím k ní teď na těhotenskou poradnu a mám k ní naprostou důvěru, protože se o nás důkladně stará, nepodcení žádné komplikace, ale umí mě i uklidnit a vše vysvětlit. Pomáhala mi i při problémech s otěhotněním. Velmi oceňuji, že mi poskytne informace a nabídne hodně možností, ale volbu nechává na mně a na žádné vyšetření mě netlačí. Sestřička je také příjemná. Obě se snaží, abych se v ordinaci i v čekárně cítila co nejlépe. Určitě paní doktorku doporučuji. Nora Š.

Mohu jen doporučit. Lepší lékařku bych ani nenašla. Paní doktorka je velmi pečlivá s lidským přístupem a šetrná. Kéž by všichni lékaři byli takoví jako ona. Díky ní mám krásného syna. Moc jí děkuji Jana B.

K paní doktorce jsem dnes šla poprvé a získala jsem si k ni velmi rychle důvěru.Je velice ochotná,pečlivá a hlavně příjemná.Plně se mě věnovala.Také její sestřička je moc příjemná.Tímto jí moc děkuji,že mě přijala do své klientely.Můžu tedy všem vřele doporučit tuto paní doktorku.

Paní doktorka je moc příjemná. Vždy má čas vše pořádně vysvětlit, poradit. Byla jsem u paní doktorky na rizikovém těhotenství, paní doktorka se o nás moc hezky starala. Už máme doma krásnou holčičku. paní doktorce moc děkujeme a všem moc paní doktorku doporučujeme:))

Vsem velmi ráda, že jsem v péči paní doktorky Vašínové. Je profesionální ve všech směrech, vždy výborně poradí, nespěchá a všechny problémy si v klidu vyslechne, zváží a snaží se pomoci. Je jen škoda, že takových lékařů je velmi málo !!! U většiny jiných lékařů si spíše připadáte, že obtěžujete . . .

S pani doktorkou jsem nadmiru spokojena, velmi se mi libi jeji lidsky pristup, ochota a hlavne individualni pristup k pacientovi, tak aby i neznalec mediciny vedel, co se behem vysetreni deje. Dalsi velke plus je vybaveni ordinace a take velmi vsricna a sympaticka sestricka. Jsem rada, ze mohu byt v jeji peci.