Hviezdoslavova 520, Praha
Oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

chodila jsem k paní doktorce 20 let potom jsem si myslela že skončila tak jsem přešla k jinému lékaři ale to se nedá srovnat paní dr.Tremlová je pečlivá a maximálně se Vám věnuje

Paní doktorka je nejlaskavější lékařka, co známe. Prý už končí, což je nám líto a děkujeme za to , že zdravotnictví není jen o penězích , ale i přístupu k pacientúm
rodina Šafránkova

výborná lékařka, která se stárá o můj zrak už 35let ;-)

Stalo se to letos v březnu v malém mexickém městě Tulumu. Air France nedodal kufry s vybavením a náš nestor a guru potápění Jirka který má mnoho dioptrií a používá proto speciální masku se na nejatraktivnější potápěčské lokalitě světa nemohl potápět. Neviděl. Jenže naše kamarádka doktorka Jana si věděla rady. Objevila místní optiku, navrhla a vyzkoušela kontaktní čočky, a Jirka mohl pod vodu do Cenot. Tedy nejen v ordinaci ale i takto "v poli" se ukázala jako profík.
milan

Rád bych poděkoval paní doktorce za všechno, co pro nás udělala, velmi si toho vážíme. Vždycky jsme měli pocit, že to dělá pro nás a jsme jí za to vděční

Příjemná, milá, profesionální- názor celé naší rodiny. Paní doktorko,neodcházejte ještě! :-)

Celá rodina (4)chodíme k paní doktorce od 1979 kdy bydlíme na JM.Plná spokojenost a výborná spolupráce!

Velmi dobrá lékařka vřele doporučuji!!!!!

K pani doktorce chodim uz pres 11 let a vzdy jsem byl velmi spokojen. Jediná nevýhoda je dlouhá čekací doba než se dostanete na řadu. Všem doporučuji!

Jsem s Paní doktorkou velmi spokojená, je milá a vstřícná. Má přístroje na různá vyšetření např. může zjistit nitrooční tlak v oku atd. a nemusím chodit na jiná specializovaná pracoviště.