Oční ordinace
Hviezdoslavova 520, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ráda bych reagovala na poslední příspěvek a zároveň se omluvila všem pacientům, které musíme takto odmítat.Pisatelka má pravdu, pacient má právu na volbu, ale jen v případě, že má ordinace ještě volnou kapacitu.
3 oční ordinace na Jižní Město a okolí jsou prostě málo a proto jsme museli zachovat určité rozdělení podle bydliště, aby každý alespoň někam patřil. Máme prostě už moc pacientů a pracovat ve stresu s plnou čekárnou, kde pacienti někdy čekají i víc než dvě hodiny, není příjemné. Objednací systém se neosvědčil, termíny by byly strašně dlouhé, navíc přicházejí i četné akutní stavy (úrazy, záněty) A kromě sestry bych musela zaměstnat i telefonistku. Určitě jsou v Praze i jiné ordinace,které nemají tolik pacientů.
A nehleďte na některá negativní hodnocení, paní doktorka Kmentová je velmi dobrá. Když jsem si je teď přečetla, vidím, že jsou většinou od nositelů kontaktních čoček a kdybyste viděli třeba rohovkový vřed od špatně nošených čoček, který může končit i ztrátou zraku, pochopili byste, proč čočky patří spíš do ordinace než na internet
Jana Tremlová

Bohužel nemohu napsat názor na kvality paní doktorky. Má dcerka potřebuje vyšetření očí a byly jsme odmítnuti a odesláni k Mudr. Kmentové, ke které na základě jejích hodnocení oprvadu nechci.
Byla jsem velmi překvapena, když mi bylo řečeno, že si lékaře nemohu vybrat, ale MUSÍM jedině dle své ulice. Z této strany veliké zklamání a budu se muset podívat po soukromé klinice, kde budou ochotni se dceři na očička podívat.

Je moc fajn, kdyby neměla tolik pacientů, tak by to bylo lepší pro ni i pro ně, ale s tím asi nic nenadělá. Je prostě dobrá