Přijímám: dospělí

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Ordinace psychoterapie

Paní doktorka Tošovská nyní pracuje v Hradci Králové. Jezdím za ní z Prahy, protože se mi zde v Praze nepodařilo najít takového specialistu, jakým je právě paní doktorka. Velmi děkuji za její skvělou péčí. Mockrát děkuji. Honza Adámek

Paní doktorka Tošovská mi pomohla zachránit manželství. Nenásilnou formou mě dovedla k poznání, co je pro mě v životě důležité. Líbí se mi, že je také "člověk". Že umí sdílet Váš příběh a není jenom nějaký mentor, který vše ví a vše zná. Nejvíce oceňuji její upřímnou snahu pomoci a tím dělat svět lepším.
Sice trochu opožděně ale o to víc děkuji!!!
Eva

Umístění: Ordinace dlouhodobé trampoty

Návštěvu psychologa jsem odkládala spousty měsíců. Bála jsem se a styděla se vyhledat odbornou pomoc. Nechtěla jsem brečet před někým cizím a bylo mi proti srsti říkat někomu koho neznám mé trápení. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla kontaktovat paní doktorku Tošovskou. Už jak jsem vkročila do místnosti, tak to ze mě spadlo, moc hezké prostředí. Paní doktorka je velice příjemná, dokázala mě uklidnit, a hlavně vždy skvěle a stručně pojmenovala problém. Začala jsem řešit hlavně sama sebe. Po každém sezení jsem toho měla spoustu k přemýšlení. Jen díky ní jsem konečně začala mít ráda sama sebe, to byl jeden z mých největších problému už od dětství. Děkuji za setkávání, moc jste mi pomohla uvědomit si spoustu věcí, které se snažím aplikovat do života. Děkuji za vaši péči. Eva Kaplanová

Umístění: Ordinace

U paní doktorky jsem byl několikrát ,prostředí je příjemné a paní doktorka je opravdu profesionál a dokáže pozorně naslouchat a vnímat. Hodnotím proto velmi kladně,lékařů,kteří mají milý a chápavý přístup k pacientům jak k lidem a ne jen jako k práci,je opravdu pomalu. Děkuji velmi. Mohu jen doporučit. Edy

Umístění: Ordinace

Velké díky za Vaše provázení mým trápením. Jste ČLOVĚK, PROFESIONÁL, který má obrovskou pokoru, vstřícnost, citlivost... A mohla bych pokračovat dál. Přicházela jsem se strachem, co mě čeká. Ale chtěla jsem se zbavit problémů, které mě trápily roky. Jsem v pořádku, spokojená a šťastná. Děkuji velmi! Nora

Prošel jsem rukama už spousty psychoterapeutů, než jsem objevil Janičku.Tohle je žena, která mi změnila život. Nejen že je to špičkový profesionál, ale hlavně je to člověk. Je to skvělá ženská. Pokud hledáte v Praze TOP psychoterapeuta, tak Janička Tošovská je ta správná volba. Děkuji Janičko. Aleš Hrbáček

Myslela jsem, že vše zvládnu sama, jsem mladá, ale problémy v partnerských vztazích jsou nad moje síly. Tady jsem poznala, že je vše řešitelné. Nejprve jsem byla hodně odtažitá, moc nedůvěřuji, ale už první podání ruky mi řeklo, že můžu... A taky že je to o tom, jak se tu s člověkem zachází a pracuje. Je to až neuvěřitelné, kam jsem se podívala. Naučila jsem se, že já jsem ta důležitá a že to není o sobectví. Tak na sobě stále pracuji a paní doktorka mi je výborným průvodcem. Díky! Doporučuji!

Jsem velmi spokojený s přístupem paní doktorky. Dovede dokonale rozpoznat rozpoložení, je přímá, nechodí okolo horké kaše, ale vede mě přímo k jádru problému. Někdy je to pěkně nepříjemné, ale vím, že se konce dobereme. Děkuji a doporučuji. M.

Bezva přístup, neznám lepšího terapeuta a že jich mám životem už několik prošlo. Dlouhodobě jsem podnikala pokusy alespoň zmírnit problémy, ale nikdy mi nebylo tak dobře, jak mi je nyní. A to za pomoci téhle úžasné paní doktorky. Na nic si nehraje a je super,Doporučuji. B.