Praktický lékař stomatolog
Náměstí Dr. Lützowa 345, Vamberk

Přesto, že moje ošetřující zubařka v době svojí nepřítomnosti měla na tuto zubařku odkaz, jako zastupující, pro akutní případy v době od 7.30 do 8.00 hodin ,odmítla mě v této době ošetřit z důvodu,že nemá momentálně čas a především neodpovídá za tuto práci .Objednala mě až na odpolední hodinu. Odpoledne jsem se dostavil k ošetření a protože jsem si omylem vzal starou průkazku od zdravotní pojištovny,tak mi bylo sděleno,že mě nemůže ošetřit. V čekárně jsem si z ordinace ještě musel vyslechnout mnoho negativních poznámek např. že už přišla v životě o víc peněz, co si ti lidé vlastně o sobě myslí a kde žijí ....To jsem již k této doktorce ztratil veškerou důvěru a nechal jsem se ošetřit u jiné doktorky bez problému .

Velmi dobra zubarka

super

Chodím k paní doktorce od mala a jsem velmi spokojená, k nikomu jinému už bych nešla.

fak dobrá

Paní doktorka je velice šikovná.Co se týče zubní péče mohu vřele doporučit.

Po předešlích špatných zkušenostech s praxí zubních lékařů,mě paní doktorka Tancurínová ukázala,že ještě existují dobří zubní lékaři.Měl jsem zuby jak noty na buben(né vlastní vinou)a dnes se mohu v klidu usmát a ukázat zuby.S paní doktorkou je příjemná komunikace,vstřícnost vůči pacijentovy,a celkový dojem návštěvy na člověka musí udělat jen dobrý dojem.