Soukromý lékař ORL
Husova 18, Plzeň

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Soukromý lékař ORL Jiný

Za mě i za syna - naprosto super, dvacetiletá zkušenost, paní doktorka je velice příjemná, vstřícná a odborník s velkou praxí

Paní doktorka je úžasná.Mého syna třikrát zachránila před píchnutím ouška a mě ze všeho také dostala.Největší problém je když jsem objednaná na určitý čas tak minimálně dvě hodiny čekám.A sestřička je děs-podle ní si nemoc musím naplánovat alespon 14 dní dopředu :-(

Paní doktorka je pro mne můj strážný anděl !!! Tak jak mi pomohla a pomáhá se nedá popsat.
Škoda jen, že není více takových lékařů.

Paní dortorka je výborná lékařka, vždy vztřícná, ochotná, usměvavá..... při jakémkoliv problému z jejího oboru pomohla s naprostou přesností a účinností. Všem ji doporučuji!

Odborná úroveň je dobrá, negativně hodnotím velmi dlouhé čekací doby i po předchozím objednání. To působí velmi negativně, zvláště když čekáte s dvěma dětmi na bolestivý zákrok:-(. Doporučuji zlepšit management v objednávání pacientů.

Paní doktorku, doporučuji, je odbornicí na svém místě. L

jedině doporučují

dlouhé čekání, ale na odborníka si ráda počkám

Je odborník jak má být!

zatím jen samé dobré zkušenosti

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Prosím o brzkou odpověď:: Manžel je po dramatickém odvozu 155 pro porUchu vestibularu DG periferní vést. Syndrom nejasné etiologie propuštěn s medikaci betahistin 3* 24 mg.dLe příbalové informace nejvyšší možné dávkování 2*24Je možné tedy zvýšit až na 3*24 mg bezpečné? Děkuji

Vážená paní ,nevím jaká je tělesná hmotnost a věk pacienta,přesto si myslím,že dávkování je bezpečné, jen se mohou dostavit lehké zažívací potíže, navýšení dávky by měl určit lékař a stanovit příčinu.
MUDr. Jana Švábková

MUDr. Jana Švábková