MUDr. Jana Šuňavská

č.d. 50, Olšany u Prostějova

Švabinského 403/3, Olomouc

Karlov 1, Prostějov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka je velmi dobrý odborník, pomůže najít a odstranit problém v krátkém časovém úseku. Pomohla mnoha mým známým, kteří neváhají dojíždět ze vzdálených měst a jsou rovněž spokojeni s její péčí. Mohu ji doporučit.

Jsem s pokojená na rozdíl od jiných lékařů.

Navštívila jsem paní doktorku Šuňavskou a byla jsem velice mile překvapena.Nejen ,že jsem nemusela hodinu čekat v čekárně jak je to zvykem u jiných doktorů,ale pomohla mi sama odblokovat zatuhlou krční páteř,poslala mě na další vyšetření což pan doktor Praus ke kterému jsem chodila dříve odmítal.Měla jsem problém s karpálním tunelem,dr.Praus mě léčil obstřiky,které zabrali na 14dní a probém byl zpět. Vzhledem k mému věku 33let mě nechtěl nechat operovat.Dr.Šuňavská mě poslala na rentgen páteře,předepsala mi rehabilitace a po vyšetření mě poslala na operaci.Kdo tyto problémy měl ví o čem mluvím půl roku jsem se noc co noc budila 5-6x, po operaci se cítím jako znovu zrozená.Paní doktorku vřele všem doporučuji!!!

Paní doktorka předepisuje ty nejlepší medikamenty co může, dle možností pojišťoven. Při řešení problému se snaší najít co nejlepší a nejvhodnější variantu léčby,tak aby vyhovovala pacientovi i finančně. Nemůžu si nerýpnout do paní "anna.k.Dr.",nejspíše praktické lékařky z Olomouckého kraje, nebo možná zdravotní setry, ptz tento názor zjevně ukazuje na bledou závist, že zvládá bez sestry kvalitně pečovat o pacienty a na to že dokáže odborně poradit. Dle "dobrých informací" od ostatních neurologů? Bohužel musím konstatovat, že se najdou i lékaři, ze kterých číší rivalita, viz výše řečený případ. Špatný příklad pro pacienty paní Anno!

Já jsem přešla k paní doktorce od doktora Dohnala a nelituji.Dokonce mě poslala na vyšetření o kterém pan doktor nechtěl ani slyšet.Je rázná,rychlá a že nemá sestru?Není jediná.Je to samozřejmě jen můj názor,nikomu ho nevnucuji.

Velmi dobrá.Odborník jak má být.

Paní doktorka je velice příjemná a milá.Dcera se vždy těší na její odbornou pomoc.Doporučuji

Super profesionální lékařka,svědomitá,vstřícná,zodpovědný přístup s maximální snahou pomoci. Po první návštěvě jsem byla velmi spokojená. I když není v ordinaci sestra, paní doktorka bez problémů vše dobře zvládá, vyšetření proběhlo v pohodě a do ordinace jsem byla
kupodivu ( jinde není zvykem) volána přesně v termínu objednání.
Našla jsem lékařku, ke které budu velmi ráda chodit. DOPORUČUJI.

rázná, ale odborník na svém místě. doporučuji