Praktický lékař pro dospělé
Komenského 318, Břidličná

Co říct? Co jsme si tady v Břidličné mohli více přát? Mám jenom dobré zkušenosti. Není to lehké povolání a paní doktorka je na správném místě. Jana 58let

Myslím, že vždy se najde nějaký člověk, který bude nespokojený. Tak je to i v případě naší paní doktorky. Z vlastní zkušenosti nemám žádný problém, je vstřícná, lidská a vždy mi pomohla. Paní doktorce přeji pevné nervy.

Zkušená lékařka s dobrým vztahem k pacientům.Při zdravotních problémech,které přesahují její kompetenci, bez meškání doporučí léčbu o odborného lékaře.Jsem jejím pacientem od zahájení praxe v Břidličné a nikdy jsem k její práci neměl žádné připomínky.

Ač jsem byla u paní doktorky Šuléřové krátce, mohu potvrdit, že vždy jednala profesionálně a s lidským přístupem. Poznala jsem praktické lékaře z různých částí republika i z Prahy, kde teď žiji a lepší lékařku jsem nepoznala. Vždycky se najde nějaký kritik, ale evidentně kladné názory převažují a to o něčem svědčí. Přeji paní doktorce hodně štěstí jak osobního tak pracovního.

Velice kvalifikovaná a lidská lékařka,nesetkala jsem se nikdy s neochotou,vždy vyslechne co mě trápí a doporučí dále k vyšetření.Za 30 let je to v našem městě nejschopnější lékařská péče. Manžel p.doktorky jenž pracuje na pozici dřívější neochotné sestry jen zvyšuje odbornost a kvalitu této lékařky. M. Winklerová

po odchodu PANA Mudr. chalupy a jeho zdr. sestřičky, Paní Procházkové..je ona (myšleno paní Mudr. ŠULÉŘOVOU )A JEJÍHO MANŽELA ..TO NEJLEPŠÍ CO TADY TED JE.
Jsme u ní..celá rodina a jsme spokojení.

Skutečně skvělá,přímá, ochotná, erudovaná lekářka s profesionálním přístupem,která pacienta vyslechne,pomůže a poradí.
Do její péče jsem svěřila celou svou rodinu. A to mluví za vše!!!
Velice si ji vážím.Děkuji.
Přeji hodně spokojenných pacientů.
Bodláková D.

Paní doktorka je lékařem na svém místě. Vždy mi vyhověla a fundovaně poradila ve všech věcech týkajících se mé dlouhodobé a velmi vážné nemoci. Její chování je vždy příjemné a to se týká i jejího zdravotního bratra. Pokud je někdo nespokojen tak doporučuji navštívit tzv. odborníky ve velkých městech. Tam to poznáte co je to arogantní chování.

Vzhledem k mému složitému zdravotnímu stavu a k častější změně bydliště,jsem vystřídal řadu praktických lékařů.Musím s radostí konstatovat,že paní doktorka Šuléřová patří k nejlepším praktickým lékařům,jaké jsem prozatím potkal a jen doufám,že nadále budu moci setrvat v její péči.Je sice přísná,ale snaží se udělat pro pacienta maximum.Je třeba si také uvědomit,kolik z nás dnes lékaře zbytečně zatěžuje a vymýšlí si všelijaké potíže-buď jim říkáme simulanti nebo hypochondři.Pokud každý z nás udělá pro své zdraví alespoň nezbytné minimum,pak lékař,jako je paní doktorka Šuléřová,bude mít možnost nám pomoci a velice ochotně a ráda tak,z mé zkušenosti,činí.

Píšu hodnocení na lékařku z cizího počítače.
Nařčení, které koluje na adresu doktorky MUDr. Šuléřové, že se obohacuje o povinných 30.-Kč /správní poplatek/ je nepravdivé. Kdykoliv jsem navštívila paní doktorku, řádně vypsala doklad o zaplacení poplatku. Takže z mé strany ji mohu hodnotit velmi kladně a to jak se jejím přístupem jako lékařky, tak i jako člověka. Doufám, že takových příznivcům k této lékařce bude více.
Květa Peldová - Břidličná