Bankovní převod, Hotovost

Celostní medicína +8 Více

Cena za malovaný energetický obrázek • od 300 kč

Doplnění energie

Konzultace bez biotronického působení trvá 20 minut • od 500 kč

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Převzala jsem praxi po svém otci (biotroniku a léčiteli - Jiřím Vojáčkovi), který lidem pomáhal přes 40 let. Sama již pracuji od roku 2009. Pomohla js...

• Bolest
  • Poruchy imunity

Alternativní medicína

Biotronické působení cca 10 minut

Celostní medicína

Biotronika, Energetická celostní medicína - Ordinace /Hotel Kalač

Cena za malovaný energetický obrázek

Doplnění energie

Konzultace bez biotronického působení trvá 20 minut

od 500 kč

Biotronika, Energetická celostní medicína - Ordinace /Hotel Kalač

Léčení na dálku (posílání energie) přes fotografii (1ks foto na 4 týdny)

Psychosomatika

Sezení s konzultací za 1 osobu, do 30 minut

od 750 kč

Sezení s konzultací za 1 osobu, do 60 minut

od 1 500 kč

Biotronika, Energetická celostní medicína - Ordinace /Hotel Kalač

Srovnání energetický center (čakry)

Dobrý den.
Paní Suchánkovou neznám, ale cítím v ní tu energii. Dobře ví, o čem mluví a co dělá a vím to i já, i když se přímo biotronikou nezabývám.Ale hodně vím a paní Suchánkové bych jako pacientka plně důvěřovala. Přejí paní Suchánkové, ať se jí daří a ta nádherná energie jí nikdy neopustí

Dobrý den, neznám paní Suchánkovou, ani nevidím nějakou auru kolem její hlavy, neb jsem nebyl obdařen tímto darem, ale je to určitě dobrá máma když ji to děcko tak objímá :-)

Asi před 30 roky jsem objevil ve svém ejakulátu příměs krve, nic mě nebolelo, nic jsem si nikde nanasahal.
Když se to dozvěděla manželka, objednali jsme se na návštěvu(doma) u jejího strýce onkologa, primáře v jedné pražské nemocnici, vzal si mě vedle a prohmatal........to by chtělo vyndat.....
Navštívil jsem tedy svého obvodního lékaře a přinesl vzorek ejakulátu k nahlédnutí, tento doktor byl nevím co,psycho, bio, senzibil, ale nebyl léčitel, to vím jistě.Tehdy mu říkali šarlatán, protože nikdo s těmito schopnostmi nebyl moc brán vážně.Zkrátka vzal virguli a čmáral po papíře, potom říká"no je to v pravém nadvarleti, ale rakovina to není".Napsal doporučení do nemocnice a já odejel.V nemocnici jsem prodělal všemožná vyšetření, ledviny, játra, žaludek, močák....i když bylo známo, že jsou stopy krve v ejakulátu, tak doktoři hledali jak......pak je napadlo vyžádat sperma na vyšetření, nic se nenašlo, tak hledali 3 týdny dál.
Pak přišel mladý doktůrek(asi byl vyslán)sedl si na postel a povídá"vy patříte k tomu Bradnovi, co na to říkal", já povídám"že to mám v pravém nadvarleti".Doktůrek odklusal a za hodinu se dostavil pan primář na odpolední vizitu, prosahal a povídá to odoperujem, je tam malá bulka jako hrách.
Nebylo to zhoubné, prý nějaká cista.
Tím jsem jen chtěl říct, že páni doktoři neradi, když jim někdo bez titulu kecá do fochu,ale když jim teče do bot, nebo jsou sami nemocní tak navštěvují léčitele aby nikdo nevěděl,ten lékař byl MUDr tak museli držet........
Karel.s.

Hezký večer,paní Suchánkovou osobně neznám,pouze s facebooku.Když se podíváte na její fotku zaznamenáte záři kolem hlavy.Navíc se umění pomáhat a zacházet s energiií dědí a její otec byl velmi známí a dobrý léčitel.Co se týká peněz,je to služba jako každá jiná.Musí použít energii a znalosti .Stejně jako váše kadeřnice či prodavačka rohlíků.Pro negativní lidi poznámka.Léčitel vám může zdělit diagnozu.Může vás energeticky vyrovnat,já řákám nakopnout tím správným směrem.Vysvětlit,co je dobré,pro vaše uzdravení a kde se stala chyba.To ostatní už záleží na vás.Nikdo nenese za váš osobní život zodpovědnost,ani ho za vás nemůže žít.

Dobrý den,již jednou jsem psala o paní Suchánkové,velmi slušná a pohodová paní.Mému synovi pomohla:z ničeho nic ráno se probudil,a měl úplně ochrnutou ruku,nehýbal prsty, ruka prostě visela,navštívili jsme lékařku,ta se jenom divila cose asi mohlo stát,napsala různá vyšetření,tři dny jsme jezdili jenom po různých vyšetřeních nikdo nic nezjistil,tak nastaly rehabilitace každý den,paní doktorka nám řekla že se s tím musí naučit žít,což jsem nějak nechápala.Na netu jsem v noci našla paní Suchánkové stránky,a poslala e-meil,druhý den ráno jsem našla odpověd byla velmi milá.Paní Suchánkovou jsme navštívili asi 5krát,vše je naprosto v pořadku syn se vrátil zpět do zaměstnání,a i mě pomohla takže ty články co tady někdo píše jsou holé nesmysly,takže je neberte v potaz.S pozdravem Burdova Anna.

Jsem osoba samostatně výdělečně činná a ze stresu mi najednou začaly velké bolesti hlavy,hučelo mi v ní a skoro jsem přestala slyšet. Navíc jsem ztrácela rovnováhu. Byla jsem u lékaře v nemocnici, kde mi udělali veškerá vyšetření a zjistili , že jsem jinak zdravotně v pořádku,příčinou že je zablokovaná krční páteř. Dostala jsem prášky na hučení v hlavě a měla jsem chodit se učit, jak si mám masírovat krk.Měla jsem takové bolesti, že když jsem na nácvik jela autem, skoro jsem bolestí ani neviděla.Byla jsem tam dvakrát a pak jsem už tam raději ani nešla. Nedostala jsem ani jednu masáž.Na hučení v hlavě jsem dostala prášky,které mi trochu pomohly, za cenu toho, že jsem byla úplně mimo a po čtyřech hodinách v práci jsem zbytek dne prospala/nemohu si dovolit zůstat doma /.Řekla jsem si , že si hold musím pomoct sama. Hledala jsem na internetu řešení a dostala jsem se na stránky paní Suchánkové.Paní Suchánková je moc skromná a příjemná paní.Byla jsem u ní asi 5 x a jsem si vědoma toho, že bych to bez ní v žádném případě nezvládla.Po každém sezení mi začalo být špatně a celý den jsem prospala. Vždycky třetí den přišla úleva a zlepšení. Když mi paní Suchánková řekla,že stačí,když přijdu až za tři týdny,řekla jsem jí , že to je moc dlouho a že chci přijít zase za dva týdny.Po dvou sezeních jsem prášky vyhodila, protože jsem už věděla, že to s ní zvládnu.Už jsem úplně v pořádku a to jedině díky ní.
VŘELE JI KAŽDÉMU DOPORUČUJI.Člověk jen nesmí proti přijímání energie být zablokovaný, jinak je to nanic.

Karla Dedeciusová

věřim tomu ale doktorum už né vydělavají na lidské hlouposti.

Paní Jana Suchánková,obětavě pomůže,okamžitě je ochotna komunikovat i na dálku,dokáže nejen poradit,ale i slovem dotyčnou osobu oslovit,uklidnit,vyslechnout.Moji manželce,dle mého názoru pomohla velice a to
v nekritičtější době jejího života-po třech operacích během tří týdnu-žlučníku
a slinivky břišní.Lékaři mi nedávali téměř naději na její probuzení z umělého
spánku ve kterém po třetí operaci byla.
Po obdržení a uložení "nabitých"fotografií paní Suchánkovou začala celá záležitost
nabírat nové otáčky.Manželka se dostala z nejhoršího,probudila se z umělého spánku,začala komunikovat -po trachometrii-až nakonec byla propuštěna do domácího ošetření.Léčení samozřejmě pokračuje dál jak za pomoci paní Suchánkové tak i lékařů,kterým je třeba také poděkovat.
Paní Suchánková pomohla bez nároku na jakoukoliv odměnu a okamžitě.Jinak tomu bylo v jiných případech a léčitelů,kteří se mně nejdříve ptali zda znám jejich podmínky
za kterých léčí a jejich sazebník cen.
Těmito lidmi pohrdám!!! Jmenovat je ani nechci a nebudu.
Paní Janě ještě jednou vřelý dík a uznání.

Servista Jozef
412 01 Litoměřice

Myslím,že je na rozhodnutí každého z nás,kam se obrátíme při zdr.potížích.Jsou nemoci,s kterými si současná věda neví rady,a to pak člověk hledá spásu někde jinde.Díky Bohu,že jsou mezi námi tací,kteří mají dar pomoci.Je snad jasné,že to asi nebude fungovat vždy,ale je-li cesta,tak proč jí nevyužít.To nejlíp poznáte,když už Vás doktoři odepíšou,a pak Vám třeba pomůže alternativa.Nezatracovala bych ani náhodou tuto cestu,protože jak se říká,jsou věci mezi nebem a Zemí.Já děkuji paní Suchánkové.Dáša F.

Nejsem léčitel,ale učím se pracovat s energií.Náhodně jsem se dostala na tento web.Už při prvním kontsktu s fotkou jsem zaznamenala příliv energie.Takových lidí více a bylo by dobře na světě.

Paní Suchánkovou já osobně velice obdivuji,ona je pro mě poklad...Vždycky jsem v tyhle techniky věřila a ona mě v tom jen utvrdila,já sice nemam žádnou vážnou nemoc ani jsem neptrodělala operaci kterou by mi pokazili,ale měla jsem silnou alergii na kočky a atopický ekzém,kdo má okolo sebe atopika tak ví,že to je záležitost táhnoucí se dlouhá léta,v podstatě celý život a že bez škodlivých kortikosteroidů se atopik neobejde,kočka-velice silný alergen,muj přítel bohužel kočku má a to 9 let takže je celý byt včetně jeho pokoje kde často trávím čas zanesený alergenama,při kontaktu s kočkou jsem do několika minut měla rekaci, červené mapy po krku dekoltu po rukou a nedávno se to projevilo už i na obličeji,celé to provázelo úporné svědění..zhoršovalo se to a zhoršovalo...Oslovila jsem tedy paní Suchánkovou s prosboou o pomoc-léčení na dálku,zaslala mi svou nabitou fotografii,koukala jsem se na ni cca 4x a poté,co jsem byla celou noc a následně celý den klasicky u svého přítele,nekýchala jsem,neškrábala jsem se,žádné fleky po těle a ekzém postupně ustupuje..Je dokonce možné že si časem budu moct pořídit svoje nejoblíbenější zvíře-kočku:) Tímhle textem bohužel nejde projevit jak moc jsem vděčná za to, že takový člověk jako Vy,tu pro nás je a že jste ochotná tento dar nemocným lidem nabídnout.Děkuji Vám mnohokrát Rendášová Jitka *

• Bolest
  • Poruchy imunity