Dvořákova 1947/41, Nový Jičín

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Alternativní medicína

Biotronické působení cca 10 minut • Od 300 Kč

Celostní medicína +8 Více

Cena za malovaný energetický obrázek • Od 300 Kč

Doplnění energie

Konzultace bez biotronického působení trvá 20 minut • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Od 500 Kč

Od 750 Kč

Od 1 500 Kč

Biotronika, Energetická celostní medicína +420 733 646 190

Převzala jsem praxi po svém otci (biotroniku a léčiteli - Jiřím Vojáčkovi), který lidem pomáhal přes 40 let. Sama již pracuji od roku 2009. Pomohla js...

Léčené nemoci

Dobrý den.
Paní Suchánkovou neznám, ale cítím v ní tu energii. Dobře ví, o čem mluví a co dělá a vím to i já, i když se přímo biotronikou nezabývám.Ale hodně vím a paní Suchánkové bych jako pacientka plně důvěřovala. Přejí paní Suchánkové, ať se jí daří a ta nádherná energie jí nikdy neopustí

Dobrý den, neznám paní Suchánkovou, ani nevidím nějakou auru kolem její hlavy, neb jsem nebyl obdařen tímto darem, ale je to určitě dobrá máma když ji to děcko tak objímá :-)

Asi před 30 roky jsem objevil ve svém ejakulátu příměs krve, nic mě nebolelo, nic jsem si nikde nanasahal.
Když se to dozvěděla manželka, objednali jsme se na návštěvu(doma) u jejího strýce onkologa, primáře v jedné pražské nemocnici, vzal si mě vedle a prohmatal........to by chtělo vyndat.....
Navštívil jsem tedy svého obvodního lékaře a přinesl vzorek ejakulátu k nahlédnutí, tento doktor byl nevím co,psycho, bio, senzibil, ale nebyl léčitel, to vím jistě.Tehdy mu říkali šarlatán, protože nikdo s těmito schopnostmi nebyl moc brán vážně.Zkrátka vzal virguli a čmáral po papíře, potom říká"no je to v pravém nadvarleti, ale rakovina to není".Napsal doporučení do nemocnice a já odejel.V nemocnici jsem prodělal všemožná vyšetření, ledviny, játra, žaludek, močák....i když bylo známo, že jsou stopy krve v ejakulátu, tak doktoři hledali jak......pak je napadlo vyžádat sperma na vyšetření, nic se nenašlo, tak hledali 3 týdny dál.
Pak přišel mladý doktůrek(asi byl vyslán)sedl si na postel a povídá"vy patříte k tomu Bradnovi, co na to říkal", já povídám"že to mám v pravém nadvarleti".Doktůrek odklusal a za hodinu se dostavil pan primář na odpolední vizitu, prosahal a povídá to odoperujem, je tam malá bulka jako hrách.
Nebylo to zhoubné, prý nějaká cista.
Tím jsem jen chtěl říct, že páni doktoři neradi, když jim někdo bez titulu kecá do fochu,ale když jim teče do bot, nebo jsou sami nemocní tak navštěvují léčitele aby nikdo nevěděl,ten lékař byl MUDr tak museli držet........
Karel.s.

Neznám paní Suchánkovou, ale myslím, že pozitivní ohlasy mluví za vše navíc chci reagovat na toho lékaře s atestací.Já myslím, že lékařská věda udělala asi tak velký pokrok, že už dnes nikdo není zdráv. Já osobně jsem už od 13 let trpěl epilepsií a žádný lékař mi nebyl schopný pomoci a trpěl jsem tím až do mích 19 let měl jsem 5 záchvatů za týden a prášky nezabíraly až pak jsem vyhledal léčitele v Brně a až ten mi pomohl takže myslím, že léčitelství do sebe opravdu něco má i když jsem tomu taky osobně nějak nevěřil, ale předci pomohlo momentálně je mi 21 a jsem už 2 roky bez záchvatů díky léčitelům takže za mě nemám důvod říkat o léčitelích, že jim to nefunguje.Díky léčitelům žiju skvělí život bez záchvatů.Takže se pane doktore zamyslete nad sebou.S pozdravem Martin.

Byla u Vás moje maminka a vůbec jste jí nepomohla. Proč nabízíte léčbu rakoviny, když ji nedokážete ani zpomalit?

Upřímnou soustrast.
Jak víte, že jsem ji nezpomalila a jak mohu pomoci tam, kde je již rozhodnuto ?
Nevím přesně o koho se jedná, když píšete téměř anonymně, Libore. Bohužel neumím zázraky, obzvláště tam, kde jsou lidé se zničenou imunitou s celkovým selháváním orgánů (především ledvin a jater). Biotronika a předávání energie je o aktivování vlastní imunity, ovšem je-li zásadně poškozena (zničena), není co aktivovat – prostě jste mi nedali šanci, bylo již pozdě pro záchranu. Vím však a mám to ověřeno od více lidí, že s fotkou lidé umírají absolutně v klidu a bez bolestí, což bývá vnímáno téměř jako zázrak, právě u rakoviny.
Mohl by jste se začít informovat o tom, co obnáší konvenční léčba rakoviny a jaké má skutečné výsledky a vedlejší účinky. Začněte se ptát tam, kde začali Vaši maminku léčit. Naleznete spoustu zajímavých věcí a časem pochopíte, proč Vaše maminka zemřela. Také lépe pochopíte, proč má pomoc může fungovat u lidí, kde je jejich imunita alespoň částečně zachována. Těžko se hodnotí, kdo ještě imunitu má a zvládne to a komu již nepomohu. I kdybych měla tušení, že to dotyčný člověk nezvládne, nemám právo o tom mluvit, protože jeho psychika a rozhodnutí může situaci zvrátit.
Kdyby jste se v budoucnu s podobným problémem setkal sám, budete mnohem informovanější a obezřetnější. Chápu Vaši bolest, sama jsem prožila v rodině dvě úmrtí na rakovinu a po delší době pátrání a informování se, moc dobře vím, proč zemřeli a jak onen katastrofický scénář funguje, postupuje a vyvíjí se. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte mě. Ráda Vám pomohu objasnit mnohé otazníky i pocity, které nyní prožíváte. Kdyby Vaše maminka měla více času a mohli jste mě tak navštívit vícekrát, jistě bych Vám mnoho z mých znalostí a zkušeností předala, tak jako mnohým ostatním …
Nakonec jde vždy o pacienta a je jen na něm, zda-li se chce uzdravit a vyléčit se. Poznala jsem mnoho lidí, kterým jsem chtěla pomoci, avšak nebyli u mne ze své vůle. Dovedla je rodina, nebo známí, ovšem uzdravit se nechtěli a také se neuzdravili. Nepředkládám Vám toto jako příklad Vaší maminky, ale jako příklad velké moci vůle, která umí zázraky a která je nedílnou součástí našich životů i našeho rozhodnutí býti zde …
Jana Suchánková

Paní Suchánková staví svou "karieru" na jakém si daru ?? Co umí ?? Možná hezky mluvit a tlačit lidem do hlavy svou energii. Ale reálně tato paní neplatí daně , nemá IČO, přijímá dary a žije z hlouposti jiných ??
Paní Suchánková, založte si seriozní firmu, akreditujte si své vzdělání a jednejte seriozně. Jistě jste vystudovala nějaký zdravotní obor, tak nebudete mít problém a pokud né, Bůh s Vámi.

Jana Suchánková

Dobrý den. Nemusíte mít obavy, bůh je se mnou, daně platím, ale nehodlám podnikat na účet nemocných lidí. Biotronikou se neživím, právě proto, aby mohli přijít i důchodci, či dlouhodobě nezaměstnaní lidé. Až se setkáte s nemocí, či obtížemi se kterými si nevíte rady, ráda s Vámi budu spolupracovat v zájmu pacienta. Takto již spolupracuji s některými lékaři a vidíme v tom vzájemně možnost pomáhat lidem mnohem efektivněji a účinněji.

Hezký večer,paní Suchánkovou osobně neznám,pouze s facebooku.Když se podíváte na její fotku zaznamenáte záři kolem hlavy.Navíc se umění pomáhat a zacházet s energiií dědí a její otec byl velmi známí a dobrý léčitel.Co se týká peněz,je to služba jako každá jiná.Musí použít energii a znalosti .Stejně jako váše kadeřnice či prodavačka rohlíků.Pro negativní lidi poznámka.Léčitel vám může zdělit diagnozu.Může vás energeticky vyrovnat,já řákám nakopnout tím správným směrem.Vysvětlit,co je dobré,pro vaše uzdravení a kde se stala chyba.To ostatní už záleží na vás.Nikdo nenese za váš osobní život zodpovědnost,ani ho za vás nemůže žít.

Dobrý den,již jednou jsem psala o paní Suchánkové,velmi slušná a pohodová paní.Mému synovi pomohla:z ničeho nic ráno se probudil,a měl úplně ochrnutou ruku,nehýbal prsty, ruka prostě visela,navštívili jsme lékařku,ta se jenom divila cose asi mohlo stát,napsala různá vyšetření,tři dny jsme jezdili jenom po různých vyšetřeních nikdo nic nezjistil,tak nastaly rehabilitace každý den,paní doktorka nám řekla že se s tím musí naučit žít,což jsem nějak nechápala.Na netu jsem v noci našla paní Suchánkové stránky,a poslala e-meil,druhý den ráno jsem našla odpověd byla velmi milá.Paní Suchánkovou jsme navštívili asi 5krát,vše je naprosto v pořadku syn se vrátil zpět do zaměstnání,a i mě pomohla takže ty články co tady někdo píše jsou holé nesmysly,takže je neberte v potaz.S pozdravem Burdova Anna.

Neznám paní Suchánkovou, nicméně pozitivní ohlasy mluví za vše. Co mne zarazilo - to jsou plivance jedovatých slin od lidí, kteří zřejmě u paní nikdy nebyli - nicméně dovolí si kritizovat na základě - vlastně nevím čeho. Svých odborných znalostí, svými zkušenostmi. Jestli je to tak, nechť zde zanechají své hodnocení - jestli dokáží jít s kůží na trh.
Znám spousta výborných lékařů, kteří jsou odborníci ve svém oboru, bohužel znám jich více - kteří sice vystudovali školu, teoreticky vědí naprosto vše - ale zatím se nedobrali k té opravdu správné diagnoze.
No - možná mají jiný zájem - Náš exodus, Váš exitus

Jsem osoba samostatně výdělečně činná a ze stresu mi najednou začaly velké bolesti hlavy,hučelo mi v ní a skoro jsem přestala slyšet. Navíc jsem ztrácela rovnováhu. Byla jsem u lékaře v nemocnici, kde mi udělali veškerá vyšetření a zjistili , že jsem jinak zdravotně v pořádku,příčinou že je zablokovaná krční páteř. Dostala jsem prášky na hučení v hlavě a měla jsem chodit se učit, jak si mám masírovat krk.Měla jsem takové bolesti, že když jsem na nácvik jela autem, skoro jsem bolestí ani neviděla.Byla jsem tam dvakrát a pak jsem už tam raději ani nešla. Nedostala jsem ani jednu masáž.Na hučení v hlavě jsem dostala prášky,které mi trochu pomohly, za cenu toho, že jsem byla úplně mimo a po čtyřech hodinách v práci jsem zbytek dne prospala/nemohu si dovolit zůstat doma /.Řekla jsem si , že si hold musím pomoct sama. Hledala jsem na internetu řešení a dostala jsem se na stránky paní Suchánkové.Paní Suchánková je moc skromná a příjemná paní.Byla jsem u ní asi 5 x a jsem si vědoma toho, že bych to bez ní v žádném případě nezvládla.Po každém sezení mi začalo být špatně a celý den jsem prospala. Vždycky třetí den přišla úleva a zlepšení. Když mi paní Suchánková řekla,že stačí,když přijdu až za tři týdny,řekla jsem jí , že to je moc dlouho a že chci přijít zase za dva týdny.Po dvou sezeních jsem prášky vyhodila, protože jsem už věděla, že to s ní zvládnu.Už jsem úplně v pořádku a to jedině díky ní.
VŘELE JI KAŽDÉMU DOPORUČUJI.Člověk jen nesmí proti přijímání energie být zablokovaný, jinak je to nanic.

Karla Dedeciusová

věřim tomu ale doktorum už né vydělavají na lidské hlouposti.