Metyšova 468, Jilemnice
Odborný kožní lékař.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Čekání je sice dlouhé, ale je to lepší, než když se jinde s akutním problémem máte objednat na za čtrnáct dní. Bohužel lidí s kožními problémy je víc než doktorů. Paní doktorka sama je velice hodná a ochotná, čímž jsem byla překvapená. S problémem mi pomohla a diagnózu určila ihned a správně.

u pani doktorky jsem se setkala s velice pěkným přístupem ke mě jako k pacientovi.Sestřička paní doktorky v Jilemnici taktéž. Obě milé a důležité pro mě bylo,že mě v mém stavu uklidnily. Děkuji.

naopak,já jsem velmi spokojená s vlídným přístupem,pomohla mi vyřešit můj zdravotní problém,je to primářka na svém místě.

Člověk a lékařka na svém místě. Rozhodně za paní primářku nic nediagnostikovala sestra. S věcným přístupem jsem byla spokojena i když to pro mne nebylo příjemné.

Já jsem s ní naopak byla spokojená, pomohla vyřešit problém, který předtím jiné lékaři ne, léčila jsem se zánětem, na který mi mnozí psali různé mastičky, doktorka správně doporučovala dané místo spíše vysušovat než mastit a opravdu problém se vyřešil!