Odborný kožní lékař.
Metyšova 468, Jilemnice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný kožní lékař. Jiný

Katastrofa!!
Arogantní sestra a bohužel i paní doktorka

Umístění: Odborný kožní lékař. Jiný

Pani doktorka velice neprijemna, asi uz vyhorela, proc tam pry lezu, kdyz chodim do Vrchlabi. Na odpived, ze ve Vrchlabi neni dusik, mi pani doktorka rekla, ze at si ho pan doktor pořídí. Znamenka, ktera mi byla osetrena minuly rok uz tento rok nesla osetrit.. Asi lenost. Moc jsem nemluvila, jen zirala, jak je pani doktorka arogantni. Takovy doktori by nemeli ordinovat. Velice spatny pristup k pacientum

Paní doktorka Štrinclová mě odmítla,s tím,že nejsem z Jilemnice či Semilska. Ordinační doba do dvou odpoledne a za deset dvě nikde žádný pacient. Po zaklepání lékařka v civilu,která mi koukla na kuži s tím,že je to ekzém,ať mažu mastným krémem. Pokud se to do týdne nezlepší,tak zajít na kožní. S tím,že ona mě nevezme,ať si najdu někoho v Hradeckém kraji. Smutný příběh českého zdravotnictví. Lékaře téměř nenavštěvuju a tohle nechápu. Proč vlastně platíme pojištění? Na to,že nás vlastně nikdo neošetří a když už,tak je to třeba vyhořelý lékař...?

MUDr. Štrinclová, odmítla přijmout 4 letého syna. Důvod nejsme z Jilemnice či Semilska, ale o 10 km dále. Pochopila bych kdyby měla čekárnu plnou, ale nebylo tam ani človíčka. Ve finále neměla odvahu vylézt ze své ulity. Jsem ráda, že to tak dopadlo - jaké chování, taková práce. Přes deset let jsem žila mimo ČR a nikdy jsem se s takovým to chováním u lékaře nesetkala a to i jako ,,cizinec,, a tady lékař odmítne dítě. Takže za mě určitě ne. B. Zeqiri Rychtářová (Bez hvězdy nejde zanechat recenze, proto ta jedna hvězda)

C

Ordinuje zde spíše sestra, otázky netýkající se problému a odpověď "to máte dobrý" . Takové jsou mé zkušenosti.

Čekání je sice dlouhé, ale je to lepší, než když se jinde s akutním problémem máte objednat na za čtrnáct dní. Bohužel lidí s kožními problémy je víc než doktorů. Paní doktorka sama je velice hodná a ochotná, čímž jsem byla překvapená. S problémem mi pomohla a diagnózu určila ihned a správně.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a velice jsem byla zklamaná jejím přístupem ke mě.
Dávala mi otázky, které se vůbec netýkaly mého problému a když jsem si nevzpoměla hned (např.: datum odchodu do ID), tak mi vynadala, že si ani nepamatuji odchod do důchodu. Ale takovýchto otázek, které bych nečekala na kožním byla spousta, tak jsem pak ani nevěděla s čím vlastně jdu. S problémem s kterým jsem šla se po této návštěvě obrátím pro jistotu ještě na jiného lékaře.

u pani doktorky jsem se setkala s velice pěkným přístupem ke mě jako k pacientovi.Sestřička paní doktorky v Jilemnici taktéž. Obě milé a důležité pro mě bylo,že mě v mém stavu uklidnily. Děkuji.

naopak,já jsem velmi spokojená s vlídným přístupem,pomohla mi vyřešit můj zdravotní problém,je to primářka na svém místě.

Člověk a lékařka na svém místě. Rozhodně za paní primářku nic nediagnostikovala sestra. S věcným přístupem jsem byla spokojena i když to pro mne nebylo příjemné.