Jana Srbová, praktický lékař

MUDr. Jana Srbová

Praktický lékař

Mírové nám. 246, Chudenice
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Mam pani doktorku od malicka a jsem s pani doktorkou velice spokojenej.Vzivote bych pani foktorku,nevimenil za jinou :-)

Ochotná, příjemná, vždy nás přijala, když nám bylo špatně, a hlavně pomohla. Vynikající praktický lékař se zkušenostmi.

To, co tu někteří píší mě hrozně udivuje,já osobně a celá naše rodina jsme s paní doktorkou velice spokojeni.Za léta co jsme jejími pacienty nám vždy pomohla.Každý člověk má svou špatnou chvilku i doktor je někdy na dně svých sil,tak se nedivím,že je někdy odměřená,ale na druhou stranu neváhá a pomůže ,tam kde je to třeba!!!!
Děkujeme paní doktorko a ještě dlouho nám vydržte!!!

Trvám si na svém,ať si říká kdo chce co,zkuste teda jiné lékaře,at máte porovnání a pak suďte!!!!!

Paní doktorku očividně nezajímá skutečný stav pacienta a jeho možnosti žít prostý život. Rozhoduje aniž by viděla nemocného s odůvodněním, že nemá čas na každého pacienta a šmahem zanmítá žádosti potřebných. Možná jí k tomu stačí přečíst slovo "obezita" a je vyřešeno. Její verdikt mne osobně odsuzuje k bytí doma, obstarat si donáškovou službu a přestat žít. Odsuzuje mne k samotě a pomalému umírání. Je neskutečné, že muže s takovým opřístupem vykonávat práci lékařky.

Jsem u této lékařky cca 14let a musím říct že kdybych se měl odstěhovat třeba do Plzně tak dál budu dojíždět do Chudenic.Jsem sní velice spokojen.

Paní doktorka se nám hodně zkazila,čím to asi bude?Já už k ní přestal chodit.Ibubrufen si umím naordinovat sám také.Nehledě na to ,že v Chudenicích si na MUDr již stěžuje hodně pacientů,a to už šlo dokonce o kejhák.
Paní doktorka si neuvědomuje,že ona je tu pro nás a ne naopak.

Děkujeme paní doktorko a ještě dlouho nám vydržte!!!

Doktorka s hrozným chováním k pacientům

Úžasná doktorka MUDr.Jana Srbová je velmi milá,ochotná a výborná.Zaregistrovali jsme se u ní a hned po první návštěvě jsme byly spokojené-doporučujeme i ostatním.Umí pomoct a poradit.Přejeme paní doktorce jenom to dobré a hodně štěstíčka a zdravíčka.Julie a Nelly Komínkovi.

Paní doktorka Jana Srbová je kvalitní lékařka má příjemné vystupování.Vážím si paní doktorky je velmi obětavá, vstřícná a ochotná,vždy mě vše vysvětlí,umí poradit a pomoct Jsem maximálně spokojena i s její sestřičkou,jsou obě skvělé a děkuji jim za jejich odvedenou práci.Jana K.