Jana Smutková, oční lékař Praha

MUDr. Jana Smutková

Oční lékař

Vlastina 888, Praha
Privátní oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Privátní oční ordinace

Paní doktorka Smutkova mi pomohla vyřešit problémy mého syna, objednana jsem byla během tří dnů a v čekárně jsem se synem nečekala.Byla ke mě a hlavně k mému synovi velmi vstřícná, syn nebyl nijak stresovany, naopak se mu z ordinace od paní doktorky vůbec nechtělo a mě popravdě také ne.Je velká profesionalka a s krásným přístupem jak k nám dospělým, tak hlavně k dětem. Takových lékařek jako je Mudr.Smutková jenom vice.

Umístění: Privátní oční ordinace vyšetření

Na paní doktorku jsem se obrátila kvuli dlouhodobým problebémům se zarudlýmá,a natekýmá očíma,ihned věděla o co se jedna,za par dní bylo po problému.Moc děkuji,dobrá odborníce!

K paní doktorce docházím již několik let a jsem s ní velmi spokojen pro její odbornost a přístup k pacientům. Velmi mně potěšilo, že i v době své dovolené se zajímá o dění ve své ordinaci. Mohu ji jen doporučit.

G

V pohodě, sice jsem čekala o dost dlouho i při objednání a paní doktorka teprve přišla a ani nevěděla,že má objednaného pacienta,ale doporučila mi i postupy při mém problému, kapky různého druhu i ceny, vysvětlila problém odborně a tak. Jinde mi řekli jen musíte toto a hotovo.

Chceme se poděkovat naší paní doktorce.I když jsme se přestěhovali,nevadí nám k ní cestovat na vyšetření.
Dnes i když jsou svátky,pomohla s očním problémem našemu tatínkovi.
Paní doktorka je skvělý diagnostik a člověk s velkým Č
DĚKUJEME
Vaši vděčný pacienti

Paní doktorka mi zachránila zrak.
Její přesná diagnoza a pomoc při zařízení formalit nutných pro operaci,byla neocenitelná.
Špičková diagnostička,odborník na svém místě.
S úctou
Vděčný pacient
Václavík

Klobouk dolu.
Paní doktorka mě omladila a zvedla sebevědomí.Vím o čem píši,paní doktorka ve svém věku vypadá o 20 let mladší a je odbornice na svém místě.Budu se držet Vašich rad pani doktorko.
Ještě jednou moc a moc DĚKUJI jste sluníčko
Vaše vděčná dlouholetá pacientka
Petra

Nejlepší.

Byl jsem na operaci očních váček u paní doktorky, provedení operace i přístup k pacientovi byl velmi dobrý.

jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je nejen dobrá lékařka, ale také velmi příjemný člověk :-)