Jana Šindlářová, neurolog Slavičín

Komenského 10, Slavičín
Ordinace odborné lékařky pro neurologii a akupunkturu

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace odborné lékařky pro neurologii a akupunkturu Jiný

Po shlédnutí recenzí jsem měl obavy nicméně návštěva proběhla bez problémů a paní doktorka se mi opravdu snažila pomoct a poradit a v klidu mi vše trpělivě vysvětlila. Za mě osobně v pořádku.

Umístění: Ordinace odborné lékařky pro neurologii a akupunkturu Pád na zledovatělém chodníku a následné příznaky pásového oparu

Jsem rád, že jsem si dopředu nečetl recenze. V zimě jsem uklouznul a spadnul na záda a nohu. Zprvu bolela jen noha, která později přestávala. Po týdnu začala bolet záda a celý hrudník s čím dál větší intenzitou. Projevy byly jako při pásovém oparu. Po absolvování vyšetření EKG, infekčního , kožního a neurologie u paní doktorky Šindlářové, mi nečekaným zákrokem v poloze na břichu odstranila blok na páteři, což byla příčina všeho. V zádech mi přitom pořádně křuplo, důležité je, že jsem do nečekal a nebránil se. Předepsala mi rehabilitace na záda a po měsíci jsem se konečně mohl vyspat bez opioidů. Tímto paní doktorce moc děkuji.

Pravda, paní dr. je hodně razantní a tak trochu "huba nevymáchaná", což se i mě jednou docela dotklo - ale... řekla bych, že odborně je na výši. Když jsem měla problémy, vždy se snažila mi pomoci. Také se mnou ochotně konzultovala stav mojí dnes už bohužel hodně nemocné maminky.
Mám za to, že nesnáší, když někdo nedodržuje léčebný režim, v tom ji ale dost chápu.

Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojena,nechápu jak ji může urážet člověk který se nemá odvahu podepsat.Už to naznačuje,že chce jen ubližovat a nemá ani odvahu to říci paní doktorce do očí.Novotná

Paní doktorka mi zachránila život.To o její kvalitě hovoří za vše.Děkuji!

U paní doktorky velmi kladně hodnotím především její profesionalitu a ochotu.O aroganci bych u ní určitě nemluvila a ze svého okolí nevím o nikom, kdo by proti paní doktorce měl jakékoliv výhrady.Neznám ani nikoho kdo by po návštěvě u ní utrpěl stres,jak uvádí jiná pisatelka.Myslím si,že na tyto stránky píši především nespokojení pacienti,kterým bylo"šlápnuto na kuří oko" a chtějí,alespoň touto formou neoprávněně ublížit velmi dobré lékařce.

Nechápu,jak někdo může hodnotit lékaře podle toho,zda ho má nebo rád,záleží snad na tom jak daný lékař rozumí své profesy a zda umí pomoci a to paní doktorka umí na 100%.

Reaguji na nekladné hodnocení paní doktorky Šindlářové od jiných pacientů.Já i moje rodina jsme dlouholetými pacienty paní doktorky.Vždy jsme se setkali u ní v ordinaci s profesionálním a lidským přístupem k našim zdravotním problémům.S potížemi nám vždy poradila a pomohla nám.Nevím,s čeho pramení nespokojenost jiných pisatelů,když i v mém okolí je paní doktorka profesně hodnocena velmi kladně.Kdo nevěří,ať se sám přesvědčí.

Velmi odborný přístup,konkrétní a srozumitelné vysvětlení potíží a jejich léčby.A k čekací době-uvědomte si,že bere i bez objednání-jiní lékaři mají čekací dobu i 2 měsíce.Stížnosti slyším jen od ,,ukecaných,,pacientů-není prostě z těch lékařů,kterí stráví většinu času tím,aby Vás litovali.Po odborné stránce je jednička a o to jde.