MUDr. Jana Šindlářová

Ordinace odborné lékařky pro neurologii a akupunkturu
Komenského 10, Slavičín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace odborné lékařky pro neurologii a akupunkturu Jiný

Arogantní, nepříjemná, sobecká doktorka, místo toho aby pomohla, tak jen uráží je vulgární atd.

Umístění: Ordinace odborné lékařky pro neurologii a akupunkturu Jiný

Po shlédnutí recenzí jsem měl obavy nicméně návštěva proběhla bez problémů a paní doktorka se mi opravdu snažila pomoct a poradit a v klidu mi vše trpělivě vysvětlila. Za mě osobně v pořádku.

Umístění: Ordinace odborné lékařky pro neurologii a akupunkturu Pád na zledovatělém chodníku a následné příznaky pásového oparu

Jsem rád, že jsem si dopředu nečetl recenze. V zimě jsem uklouznul a spadnul na záda a nohu. Zprvu bolela jen noha, která později přestávala. Po týdnu začala bolet záda a celý hrudník s čím dál větší intenzitou. Projevy byly jako při pásovém oparu. Po absolvování vyšetření EKG, infekčního , kožního a neurologie u paní doktorky Šindlářové, mi nečekaným zákrokem v poloze na břichu odstranila blok na páteři, což byla příčina všeho. V zádech mi přitom pořádně křuplo, důležité je, že jsem do nečekal a nebránil se. Předepsala mi rehabilitace na záda a po měsíci jsem se konečně mohl vyspat bez opioidů. Tímto paní doktorce moc děkuji.

"MAGNETICKÁ REZONANCE" to je snad dle pročítání názorů pacientů u doktorky začarovaný pojem. I já mám tedy podobný pocit. Můj tatínek navštívil před půl rokem ordinaci paní doktorky Šindelářové se silnými dlouhodobými bolestmi hlavy. Načež byl poslán na rehabilitace, které měl absolvovat za měsíc. Nedalo nám to, v rodině jsme "rozhodili sítě" a za tři dny se tatínek šel ukázat jinému neurologovi, který jej po vyšetření poslal na magnetickou rezonanci hlavy. Ihned ten den jej "rychlá" odvážela do nemocnice, kde mu následující den vyoperovali z hlavy nádor ohrožující jej na životě. Takže zmíněných rehabilitací by se již tatínek pravděpodobně nedožil. K paní doktorce už nemůžu mít důvěru v pečlivé odborné vyšetření.

Nikdy jsem se nesetkala s lekare,ktery by se ke mne tak choval.Uz vice navstev opakovat nebudu.Pani doktorka ma zrejme velky problem sama ze sebou. Neochotna cloveku pomoci, vsechno svalila na zdravotni pojistovny, udajne ze s timto problemem tam vubec nepatrim a i kdyz mam v karte napsano, ze nesnasim obstrik,tak mne ho chtela hned aplikovat.Odesla jsem s bolesti neosetrena.Dagmar

Naprosto otřesná zkušenost, paní doktorka se neumí vůbec chovat, člověka jen seřve, škoda že v okolí Valašských Klobouk není nikdo jiný. O její profesionalitě taktéž pochybuji, když člověku strašným způsobem zatlačí na záda a ještě nadá, že se vzpírá proti ní a že ho tudiž nemůže odblokovat, tak tomu neříkám profesionální jednání. Ani mně nechtěla pomalu vzít bez doporučení (i když má na dveřích napsané, že akutní případy mohou přijít bez doporučení), podle ní je akutní případ až když jde o život. To jí řekli v pojišťovně, ale nevěřím jí ani slovo. Taková paní by neměla být ani lékařkou, je to ostuda českého zdravotnictví!

Naprostá katastrofa, arogantní, urážlivé chování. Této ordinaci doporučuji se vyhnout velkým obloukem. Což asi lidé dělají, čekárna ordinace prázdná. Jaká je odbornice to nevím, člověk si připadal jako simulant a skoro ho přejde chuť k nějakým lékařům vůbec chodit.

Kde jsou ty časy, kdy čekárna u p. doktrorky byla přeplněná, čekali jste i půl dne, než na Vás přišla řada... A dnes? Myslel jsem si, že paní doktorka neordinuje, prázdná čekárna. Ale paní doktorka ordinovala, což jsem byl rád, že nemusím čekat. Jenže co jsem vstoupil do ordinace, dostal jsem hned vynadáno, paní doktorka nepříjemná, arogantní. Možná odbornice je veliká, ale to její jednání s lidmi je hrozné. Asi jí nevadí, že ji ubylo pacientů, jinak by své chování určitě změnila. V okolí Valašských Klobouk je jediná, ale přesto hodně lidí si raději zajede na neurologii do Vsetína, Luhačovic nebo Zlína. Proč? To zjistíte při její návštěve....

Paní doktorka se chová k pacientům arogantně bez sebemenší empatie k jejich obtížím, o to více zdůrazňuje finanční nákladnost mnohých diagnostických výkonů, jakoby zastupovala zdravotní pojišťovny. Bohužel v okolí neordinuje žádný jiný neurolog, což umožňuje takto zneužívat vlastního monopolu. Pacienti se obávají konfliktu a tak většinou proti neprofesionálnímu asociálnímu přístupu paní doktorky neprotestují.