Klokotská 744, Tábor
Ordinace praktického lékaře

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Šimková je velice zkušená a kvalitní lékařka .Vděčíme jí za záchranu života naší 25 leté dcery díky její přesné a hlavně rychlé diagnóze krvácení do mozku. Po příchodu do ordinace paní doktorka během několika minut diagnostikovala podezření na krvácení do mozku a zajistila vyšetření na neurologii. Dcera byla poté transportována na neurochirurgii do ČB, kde asi po 7 hodin trvající operaci mozku dceru zachránili. Nemusím připomínat, že v takovýchto případech se čas měří ne na hodiny, ale na sekundy. Proto zdůrazňuji, že hlavně díky rychlé a přesné diagnóze a zkušenosti paní doktorky Šimkové naše dcera žije a je bez trvalých následků.
Jen pro informaci uvedu, že den předem byla dcera na pohotovosti v táborské nemocnici a tam jí službu konající pan doktor odbyl injekcí na zablokovanou páteř, čímž její stav ještě zhoršil.
Ještě jednou touto cesto paní doktorce Šimkové děkuji za záchranu mé dcery a velmi si jejích zkušeností a lidskosti vážím. Mohu ji jej a jen doporučit.
Mgr.Jan Kopp Tábor

Tato lékařka přistupuje ke svým pacientům citlivě, pomůže, když je toho zapotřebí i mimo ordinaci. Tento přístup mi evokuje dobu, kdy byli tzv rodinní lékaři

Příjemný přístup, pečlivé ošetření, posílá na testy pro jistotu. Rozhodně dopuručuji!

all ok :)

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, skutečně člověk na správném místě. Vřele doporučuji.

Velmi příjemná paní doktorka, která pacientům opravdu rozumí. Lidský přístup a příjemné prostředí mohu jen doporučit.

Vysoce oceňuji nejen profesionální erudici, přesnou diagnostiku, ale také neobvyklý lidský přístup, empatii, nevšední zájem a ochotu pomoci, jenž sahá nad rámec jejích povinností. Vřele ji všem doporučuji.

Velmi dobrá lékařka. Velice dobrý diagnostik.

Paní doktorka je nejlepší praktik, kterého jsem kdy poznala. Zachránila mi život.

Jiřinka

Dobrá jako lékařka i jako člověk v přístupu k pacientům, její vyšetření není "na dálku", nebo "od oka".