Ordinace praktického lékaře
Klokotská 744, Tábor

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Šimková je velice zkušená a kvalitní lékařka .Vděčíme jí za záchranu života naší 25 leté dcery díky její přesné a hlavně rychlé diagnóze krvácení do mozku. Po příchodu do ordinace paní doktorka během několika minut diagnostikovala podezření na krvácení do mozku a zajistila vyšetření na neurologii. Dcera byla poté transportována na neurochirurgii do ČB, kde asi po 7 hodin trvající operaci mozku dceru zachránili. Nemusím připomínat, že v takovýchto případech se čas měří ne na hodiny, ale na sekundy. Proto zdůrazňuji, že hlavně díky rychlé a přesné diagnóze a zkušenosti paní doktorky Šimkové naše dcera žije a je bez trvalých následků.
Jen pro informaci uvedu, že den předem byla dcera na pohotovosti v táborské nemocnici a tam jí službu konající pan doktor odbyl injekcí na zablokovanou páteř, čímž její stav ještě zhoršil.
Ještě jednou touto cesto paní doktorce Šimkové děkuji za záchranu mé dcery a velmi si jejích zkušeností a lidskosti vážím. Mohu ji jej a jen doporučit.
Mgr.Jan Kopp Tábor

Velmi neschopna lekarka
sama Sebou nadsena
Zrejme ji slouzi ordinace na dodavani si dulezitosti. Nejde s dobou, nadale se nevzdelava, je to stara garda
Mela by zmenit povolani

Hynkova

Tato lékařka přistupuje ke svým pacientům citlivě, pomůže, když je toho zapotřebí i mimo ordinaci. Tento přístup mi evokuje dobu, kdy byli tzv rodinní lékaři

Příjemný přístup, pečlivé ošetření, posílá na testy pro jistotu. Rozhodně dopuručuji!

Poslední dobou dostávám seznam léků na papírku se slovy ,,to si kupte a bude to dobré".
To můžu chodit rovnou do lekárny a ušetřím 30Kč.

all ok :)

Pani doktorka leči brufenem. Zanedbala boreliozu, která zašla do stádia, kdy nemoc začíná rozežírat klouby a v podstatě se nedá lečit jinak než jen léky zmírňující toto stádium. Nedoporucuji, protože špatně diagnostikuje.

Paní doktorka léčí vše Paralenem plus. V případě, že nechcete vypsat neschopenku,tak Vám na něj nedá ani předpis.

Vše léčí brufenem a prohmatávala mi varlata, když jsem si přišel stěžovat na bolest v krku.

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, skutečně člověk na správném místě. Vřele doporučuji.