Karáskovo nám. 11, Brno
Stomatologické centrum K 11

Paní doktorku mohu jen doporučit:-) Je sympatická, ochotná pomoci, velmi dobře ví co dělá a dělá to dobře. Nádherně mi opravila zoubky, kdybych k ní nepřestoupila tak už dávno nemám některé stoličky a nevím jak bych se zbavila silného zánětu dásní, bohužel minulá paní doktorka byla na peníze a když si člověk nepřiplatil tak ani se neobtěžovala něco dělat...Takže jsem velice ráda za objevení tak úžasné paní zubařky a opravdu jinam bych už nešla. Doporučuji!!!!

Díky paní doktorce mám krásný úsměv - spravila mi zoubky, vyměnila plomby a šikovně překryla zažloutlý mrtvý zub (jedničku vepředu). Je pečlivá, příjemná, používá moderní materiály, doporučuji!

Nejlepší paní zubařka :) Markéta P.

původně jsem u pání doktorky chtěla raregistovat jen moji dcerku která měla do tet ze zubních lékařu strach při první návštěvě si nechala vyvrtat dva zoubky uplně bez pláče,do tet se k zubaři těší.tet k pani doktorce chodim i já a moje skušenost je úžasná paní doktorka i sestřička můžou být vzorem profesionality a skvělého přístupu k lidem.všem moc doporučuji:-)

To, že má tříleté dítě zkažené zuby je vizitkou rodičů. Ti nesou zodpovědnost za své dítě. Já jsem s paní doktorkou maximálně spokojená, je milá, ochotná a velice šikovná.

Maximální spokojenost !!!!!!!!!!!!!! Profesionální přístup, pečlivost, výborná domluva....tak jak by to prostě mělo být ! :)

Konečně zubař, který je milý, citlivý a má profesionální přístup s využíváním nejmodenějších technologií. Všem doporučuji!

Byla jsem u paní doktorky také se synem (3,5). Byla jsem velice spokojená, paní doktorka je velmi milá, příjemná, citlivá, stejně tak sestřička. Dokonce mě nebolelo ani vrtání zubu, což se mě nikde jinde nestalo.

Byla jsem i se synem(3)u paní doktorky poprvé a jsem nad míru spokojená.Moc příjemná,pečlivá,až jsem byla překvapená.Sestřička je taky moc moc milá.Zubařů se bojím,ale sem budu chodit ráda.Moc všem doporučuji.Martina P.

Můžu se pod předchozí hodnocení podepsat. Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi příjemné, ochotné a empatické. :-)