Karáskovo nám. 11, Brno
Stomatologické centrum K 11

Dobrý den, paní doktorka je milá, citlivá a příjemná,což je fajn, když se pacient bojí.Co se ale týče ošetření,musím bohužel říci, že jsem v období její péče byla sice na max. spokojená,ale jakmile jsem navštívila jiného lékaře (blíže k bydlišti), konstatoval, že paní doktorka delší dobu přehlížela problémy, které bylo nutno řešit,abych nepřišla o některé zuby. Dnes už je pozdě. Vždycky jsem se divila, že prohlídka byla bez nálezu....teď to trochu chápu......trochu mi to přijde, jako že se s tím nechtěla dělat.......nevím a mrzí mě to.....

MDDr. Jana Saganová

Já zase nenechám na paní doktorku dopustit. Je to skvělá odbornice, která se perfektně stará o mé zoubky a dokáže vyhodnotit, jaký zákrok je pro mne potřebný a jaký je zbytečný. Už mám vyzkoušeno více dentistů a jen ze mě tahali prachy za zbytečné úkony. Mimo to je paní doktorka velice milá a vstřícná. Nikdy mne neodbyla, dokonce se mi věnovala i mimo pracovní dobu, když jsem měla akutní zánět osmičky. Za to ji moc děkuji a jako doktorky si ji velmi vážím.
Petra S.

Paní doktorka nás odmítla zaregistrovat s 3 letou dcerou, jelikož dcera má hodně kazů a řekla nám, že si nechce pokazit své jméno a až dcera bude mít opravené zuby tak pak můžeme dojít. Dala nám žádanku do dětské nemocnice k celkové anestezii, jenže marně čekáme, jelikož už více než půl roku tam nemají lékaře, a v jiných městech to ani tak malým dětem nedělájí. To asi paní doktorka teda vůbec neví.
Já mám na paní doktorku takový názor, že se nás chtěla jen zbavit, aby s dcerou neměla moc práce.