Stomatologické centrum K 11
Karáskovo nám. 11, Brno

Paní doktorku mohu jen doporučit:-) Je sympatická, ochotná pomoci, velmi dobře ví co dělá a dělá to dobře. Nádherně mi opravila zoubky, kdybych k ní nepřestoupila tak už dávno nemám některé stoličky a nevím jak bych se zbavila silného zánětu dásní, bohužel minulá paní doktorka byla na peníze a když si člověk nepřiplatil tak ani se neobtěžovala něco dělat...Takže jsem velice ráda za objevení tak úžasné paní zubařky a opravdu jinam bych už nešla. Doporučuji!!!!

Díky paní doktorce mám krásný úsměv - spravila mi zoubky, vyměnila plomby a šikovně překryla zažloutlý mrtvý zub (jedničku vepředu). Je pečlivá, příjemná, používá moderní materiály, doporučuji!

Nejlepší paní zubařka :) Markéta P.

Dobrý den, paní doktorka je milá, citlivá a příjemná,což je fajn, když se pacient bojí.Co se ale týče ošetření,musím bohužel říci, že jsem v období její péče byla sice na max. spokojená,ale jakmile jsem navštívila jiného lékaře (blíže k bydlišti), konstatoval, že paní doktorka delší dobu přehlížela problémy, které bylo nutno řešit,abych nepřišla o některé zuby. Dnes už je pozdě. Vždycky jsem se divila, že prohlídka byla bez nálezu....teď to trochu chápu......trochu mi to přijde, jako že se s tím nechtěla dělat.......nevím a mrzí mě to.....

MDDr. Jana Saganová

Já zase nenechám na paní doktorku dopustit. Je to skvělá odbornice, která se perfektně stará o mé zoubky a dokáže vyhodnotit, jaký zákrok je pro mne potřebný a jaký je zbytečný. Už mám vyzkoušeno více dentistů a jen ze mě tahali prachy za zbytečné úkony. Mimo to je paní doktorka velice milá a vstřícná. Nikdy mne neodbyla, dokonce se mi věnovala i mimo pracovní dobu, když jsem měla akutní zánět osmičky. Za to ji moc děkuji a jako doktorky si ji velmi vážím.
Petra S.

původně jsem u pání doktorky chtěla raregistovat jen moji dcerku která měla do tet ze zubních lékařu strach při první návštěvě si nechala vyvrtat dva zoubky uplně bez pláče,do tet se k zubaři těší.tet k pani doktorce chodim i já a moje skušenost je úžasná paní doktorka i sestřička můžou být vzorem profesionality a skvělého přístupu k lidem.všem moc doporučuji:-)

To, že má tříleté dítě zkažené zuby je vizitkou rodičů. Ti nesou zodpovědnost za své dítě. Já jsem s paní doktorkou maximálně spokojená, je milá, ochotná a velice šikovná.

Paní doktorka nás odmítla zaregistrovat s 3 letou dcerou, jelikož dcera má hodně kazů a řekla nám, že si nechce pokazit své jméno a až dcera bude mít opravené zuby tak pak můžeme dojít. Dala nám žádanku do dětské nemocnice k celkové anestezii, jenže marně čekáme, jelikož už více než půl roku tam nemají lékaře, a v jiných městech to ani tak malým dětem nedělájí. To asi paní doktorka teda vůbec neví.
Já mám na paní doktorku takový názor, že se nás chtěla jen zbavit, aby s dcerou neměla moc práce.

Maximální spokojenost !!!!!!!!!!!!!! Profesionální přístup, pečlivost, výborná domluva....tak jak by to prostě mělo být ! :)

Konečně zubař, který je milý, citlivý a má profesionální přístup s využíváním nejmodenějších technologií. Všem doporučuji!

Byla jsem u paní doktorky také se synem (3,5). Byla jsem velice spokojená, paní doktorka je velmi milá, příjemná, citlivá, stejně tak sestřička. Dokonce mě nebolelo ani vrtání zubu, což se mě nikde jinde nestalo.