Jana Rysová, fyzioterapeut Kladno

Mgr. Jana Rysová

Fyzioterapeut Více

1 názor

Pracovní zkušenosti Fyzioterapeut, EUC Klinika Kladno s.r.o. od roku 2015 Fyzioterapeut, Česká reprezentace - Běh na lyžích 2017/2018 Vedoucí fyz...

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

1 názor

Umístění: jiné místo regenerace a kompenzace při sportu

Vystřídal jsem mnoho fyzioterapeutů a Jana patří mezi nejlepší co jsem poznal. Odstraní problém, ale hlavně najde příčinu a vymyslí cvičení. Šeller L.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Otázka k tématu vyšetření pohybového aparátu

Dobry den, mohu si sama poradit se zanetem slach na ruce, u dvou prstu ( jsou uz 14 dni natekle)

Dekuji

Dobrý den, přidávám se stejnou radou. V případě, že se prsty nelepší vyhledejte lékaře nebo fyzioterapeuta. Jestliže máte otok prstů, může se jednat i o jiné příčiny než zánět šlach. Hezký den Rysová

Mgr. Jana Rysová