Jana Růžičková, pediatr Krupka

MUDr. Jana Růžičková

Pediatr

Bohosudovská 472, Krupka
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce Růžičkové jsem chodila sama od miminka a teď jí navštěvují i moje dvě dětičky. Jsem s paní doktorkou velice spokojená, poradí, usměje se a děti jí mají rády. Sestřička na tom není jinak, je milá a ráda poradí. Mohu jen doporučit.

Dobrý den,

pní doktorka Rúžičková je oprvdu vzorný lékař. Pordí a po odborné stránce je vynikající. Je samozřejmé, že se musí čeka. Vždyť v té čekárně je sposta dětí. Ochota a péče patří také sestřičce, má pochopení pro naše caparty a pomáhá. Spokojenost nás dospělích je někdy v nervozním pohledu. Musíme pospíchat do práce a zlost si vynahradíme na lékaři. Tak pravdu do vlasního srdíčka!

Já jsem z pani doktorkou Růžičkovou velice spokojená.Od narození mi hodně pomohla můžu jen doporučit..Děkuju za všechno Bára Švadleňáková

Dík za všechno, jste fakt super doktorka ^_^

My jsme s paní doktorkou nadmíru spokojeni!!!! Vždycky nám ochotně pomůže a vyhoví, je málo takhle obětavých doktorů!!!!

Absolutně nesouhlasím s hodnocením té paní z loňského roku. Paní doktorka se věnuje pečlivě
každému pacientovi, je pravda, že někdy je možné i delší dobu čekat v čekárně. Ale - čekárna je velmi vkusně a útulně zařízená - je vidět, že se paní doktorka stará i o tuto. Čekání se tak dá vždy vydržet, když na jeho konci je kontakt s lékařem na svém místě - odborníkem s velmi vstřícným lidským přístupem. Paní doktorko díky za vše, máme Vás moc rádi a nenechte se odradit nejakým negativním hodnocením. Ještě jednou - díky, jste fajn.

se všemi kladnými názory souhlasím a plně se ztotožňuji. Opravdu velice laskavý přístup,
perfektní komunikace, odborné znalosti na vysoké úrovni nejen v pediatrii, ale i v nepe-
diatrických lékařských oborech - to vše několikrát znásobeno opravdu velkými zkušenost-
mi.Mohu pouze doporučit a "naší" paní doktorce přeji mnoho zdraví, spokojenosti
a co nejvíce trpělivosti s námi se všemi

Poznala jsem hodně pediatrů, ale zde hodnotím jednoznačně NEJLEPŠÍ!
Je velmi příjemná, k dětem milá, uplatňuje nové metody, pokud si není zcela jistá, ihned předává-konzultuje s dalšími odbornými lékaři.
Prostředí ve kterém ji s dětmi navštěvujeme je velmi hezké-pestré-veselé.
Kéž by bylo více takových lékařů.

Velmi vstřícná, objetavá a příjemná

Spaní doktorkou jsem velice spokojená,její odborný i lidský přístup mě stále mile překvapu-je. Z jejího jednání je jasně vidět, že se stále odborně vzdělává a všechny nabyté vědomosti uplatňuje v praxi. Chodím k ní již s třetí dcerkou - poměrně často - a ještě se mi nestalo, že by měla špatnou náladu, vždy byla velmi milá, ochotná a vstřícná. Přeji všem maminkám a dětem takovou paní doktorku.