Jana Růžičková, pediatr Krupka

MUDr. Jana Růžičková

Pediatr

Bohosudovská 472, Krupka
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka ordinuje ze vzdálenosti 5 metrů, sedí ve své ordinaci, dítě je v sesterně a o zdravotních problémech dítěte se s ní bavíte přes tuto vzdálenost. Na otázku ohledně problému odpoví, ale na dítě se nejde ani podívat. My jsme na to doplatili vleklými zdravotními problémy s ušima. Pokud by se do nich podívala, když jsem jí popisovala, co se mi nezdá, možná by si naše dítko ušetřilo trápení. Přestoupili jsme.

Když dvě až tři hodiny sedíte v čekárně, tak slyšíte stejné názory jako vám nyní popíši. Nejenže dlouhá čekací doba než s dítětem, kterému je zle, chtělo by být raději v postýlce a spát, přijdete na řadu, tak poslední dobou je to tak, že levá ruka neví, co dělá pravá. Předepíše vám léky, napíše to do zprávy, ale recept vám nevydá - což mne osobně se stalo 3x (pak se musím zbytečně vracet do čekárny i s dítětem), velmi často má za sebe zástup, a snad jako každý - prostě to na těch malých pacientech zkouší.No, mohla bych toho napsat víc a i to, co jsem slyšela od ostatních - každopádně nedoporučuji. Hledám si někoho jiného, ale mám strach, aby to nebylo to stejné v bleděmodrém.