Jana Rozsypalová, pediatr Plzeň

Jana Rozsypalová

Pediatr Více

Strážnická 36, Plzeň
Soukromá ordinace pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pani doktorka je proste nejlepsi! Vyborna a moc dobra.Mam ji rada. Dekujeme za perfektny pristup! Urcite doporucuji!

K paní doktorce nemám jedinou výhradu, péče vynikající, denodenní nával zvládá s klidem . Sestřička také vstřícná a milá, má přehled. Když mi děti při očkování vyvádějí, tak šťastná není, ale to se není čemu divit :)

Paní doktorka je profesionál ve svém oboru. O mého syna pečuje již od narození. Nic nezanedbá a je důsledná. Paní doktorce důvěřuji a díky jejímu přístupu ji mohu jen doporučit. To samé platí i o její zdravotní sestře.

K MUDr. Rozsypalové jsem chodila do 19 let stejně tak sestra. Nepředepisuje zbytečně ATB, přitom se chová velmi svědomitě, nic nezanedbá, vždy nabízí prostor pro diskuzi a nabídne vhodné řešení.

Špatně jsem zadala hodnocení,musím to napravit

Paní doktorka ošetřuje moje děti a nyní i děti mých dětí již 25 let. Neznám lepší. A že se na někoho zamračí. No nejspíš oprávněně. Vždyť jsou to naše dokonalé dětičky a my to přece děláme správně. Děkuji a doufám, že nám spolupráce vydrží jěště dalších 25 let.

Nej doktorka

Výborná dětská lékařka. Velice pečlivá, lepšího pediatra jsem nepoznala. Ošetřovala mé dvě dnes již dospělé dcery a i když jsem se z Plzně odstěhovala do Dýšiny, se svou nejmladší devítiletou dcerou dojíždím pořád k paní doktorce Rozsypalové do Plzně na Vinice. Klidně bych ji brala jako rodinného lékaře, protože je na ni spolehnutí. M.C.

Je to ta nejlepší dětská doktorka s úžasný přístupem k dětem.Moc děkuji za péči o mé děti.Moučková I.

K paní doktorce jsem chodila s oběma svými syny ( 27 a 18 let) a moc mě mrzí, že ten mladší bude už letos také muset od ní odejít. Vždycky dobře poradila, profesionálka v oboru i v přístupu k dětem, stejně tak její sestřička. Děkujeme, L.Marková s Alešem a Vaškem.