Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Březenecká 4631, Chomutov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Tato dětská lékařka je jedna z nejlepších lékařů v celém kraji.

Paní doktorku mohu všem jen doporučit. BOhužel už nejsem její pacientkou, ale kdykoliv jsem měla nějaký problém, vždy mi vše vysvětlila a uklidnila. Nikdy nic nepodcenila a neposlala mě domu jen s ibalginem, jak to má většina doktorů ve zvyku. Kdyby nebyla pro nás z ruky, tak bych k ní určitě přihlásila i svého (ještě nenarozeného) syna. Opravdu mohu jen doporučit.

Paní doktorku všem vřele doporučujeme!!!
Chodíme k ní s mimískem velice rádi,vždy nám poradí a doporučí léčbu,která pomůže.Je to odborník na svém místě.Velice šetrně a s láskou zachází s dětmi!
Také sestřička je velice milá,příjemná osůbka.Jsou to dvě sluníčka :-)

Nejlepší pediatrička kterou znám.Děti ji milují ,je opravdu skvělá PANÍ doktorka.Doporučuji.

Jako bývalý pacient (bohužel jsem od ní musela v 18-ti letech odejít k praktickému lékaři)paní doktorky musím jedině doporučit. Je to nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla, je mi líto, že je pouze dětský pediatr,jinak bych u ní zůstala nadále.

Velmi ochotná paní doktorka, odbornice a je milá na děti. Moc hezky zachází s dětmi. Paní sestřička opravdu moc milá osoba, hodná a vždy člověka vyslechne. Obě usměvavé :-),dobře to působí na děti a vlastně i na maminky a tatínky. Naprostá důvěra.Doporučuji.

velmi dobra umi to s detmi.doporucuji.