Praktická lékařka pro děti a dorost
Marešova 12, Brno

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Skvělá lékařka. K paní doktorce chodíme už 4 roky a nemůžeme si jak její přístup, tak jejích kolegyň vynachválit. Problémy nepodceňují, neřeší vše jen antibiotiky. Pokud je nasadí, vždy na základě lab. výsledků. Dávají i běžná doporučení, která jsou při léčbě účinná (černý čaj na ekzémy…) a především i s ohledem snášenlivost dítěte - když mu dělají problém prášky, dá se sirup, když mu vadí šplíchání, dají se kapky. Syn se k paní doktorce těší (oproti jiným lékařům) a vždy s ní s úsměvem komunikuje. Někdy je těžší se dovolat nebo menší prodlení u objednaného času, ale má opravdu hodně pacientů a na tuto ordinaci se vyplatí počkat.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, milá a ochotná. Nic neponechá náhodě. Je odborníkem na svém místě. Moje děti ji mají rády.
Její sestřička je také velmi milá a oceňuji, že mi sms posílá termíny návštěv.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Moc dekuji pani doktorce i sestrickam za pristup a krasne chovani k detskym pacientum. Pani doktorka je pecliva,presna,opravdovy odbornik. Chodim k ni 10let s oběma dětma a nemenila bych!

Nejlepší pediatr co znám
Chodila jsem k paní doktorce jako dítě a teď k ní chodí moje děti. Známe se přes 20 let a vždy jsem byla spokojená...

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je nejen skvely odbornik ale i velmi prijemny clovek, ke kteremu se radi vracíte a nemate pocit, ze byste obtezovali. Mohu jen doporucit a dekujeme za jeji péči.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná, vyslechne a poradí. Rodiče bere jako partnery, respektuje je a vede dialog. S vážně nemocným synem nám vždy pomůže a povzbudí nás, v ordinaci jsme často a chodíme k ní velmi rádi.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i její sestřičky jsou naprosto úžasné, k synovi se chovají naprosto skvěle. Vyšetření je vždy důkladné, pečlivé. Oceňuji lidský přístup a to, že se vždy snaží poradit, ne vnutit.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Běžně tolik superlativů za sebou nepoužiji, teď musím. K paní doktorce chodím s dětmi 6 let. Je to určitě člověk na svém místě. Profesionál, pečlivá, znalá svého oboru a nadšená pro svůj obor. Má velmi příjemnou a šikovnou sestru i tým kolegů, s kterými v ordinaci spolupracuje. Kéž by všichni dělali takto svou práci.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

K paní doktorce jsem chodila do 18ti let, teď tam chodí moje sestra, neteř i moje dcera. Když jsme vybírali pediatra pro dceru, volba byla jasná. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné a empatické.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Paní doktorka je skvělá. Ja osobne jsem k ni chodila posledni rok pred 18 rokem. Pak i moje sezra a ted moje děti. Neváhala jsem ani minutu kam svoje děti přihlásit. Je velmi pečlivá a příjemná. Mohu jen doporučit. Pani sestřička to samé.