Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Regionální institut duševního zdraví Jiný

Díky paní doktorce se nyní cítím mnohem lépe. Měla jsem vnitřně uzavřené velké problémy a traumata, které mi ona pomohla objevit a částečně zpracovat. (Stále na tom spolu pracujeme)
Vždy od paní doktorky odcházím s velkým klidem na duši a pocitem, že mi pomohla “sundat” těžký balvan starostí.

Umístění: Regionální institut duševního zdraví Jiný

Paní doktorka na mě působila velice neempaticky. Člověk pracující v odvětví psychického zdraví by měl vědět jak pracovat s lidmi a ne se jim smát, nebo jejich rodinným příslušníkům. Nabídne možnost řešení, to ano, ale pokud řeknete, že to z nějakého (praktického) důvodu nelze, je naštvaná. Na prvním sezení jsem řekla, že je něco, co bych chtěla řešit, ale že o tom nejsem zatím připravena mluvit, snažila se to ze mě dostat i když jsem ji minimálně třikrát upozornila, že opravdu zatím ne, protože se jednalo o první sezení. Následně se naštvala jako malé dítě a sezení skončilo s receptem na antidepresiva, ačkoliv jsem byla objednaná pouze na psychoterapii. Sem pro léky ani na terapii opravdu ne, pokud hledáte někoho, kdo vám porozumí a nebude se sarkasticky smát během sezení.

Umístění: Regionální institut duševního zdraví Jiný

S paní doktorkou mám hroznou zkušenost. Během sezení s clovekem mluví neprofesionálně a neempaticky, jednala se mnou jak kdyby měla ke mně odpor. Přitom její práce je komunikovat s lidmi s psychickými problémy, jakmile se ale člověk objeví například s poruchou osobnosti, tak na nej kouká skoro skrz prsty. Některé moje rodinné příslušníky nazývala sociopaty, přitom se jedna o psychické poruchy a nazývat nekoho z mé rodiny sociopatem jen tak mi přijde opravdu strasne. Mimojine si pak rozmysli, že s vámi už nechce dal pokračovat, ale narovinu vám to nerekne a musí vám to sdělit slečna na recepci. Takové jednání si nemůže dovolit clovek, který pracuje s psychicky nemocnými lidmi - přijít k ni v době, kdy jsem na tom byla hůř, tak nechci vědět, jak spatne bych tuhle zkušenost snášela. Do tohohle centra duševního zdraví už nikdy.

Moc mi paní doktorka pomohla. Dobre zkusenosti, osobni a citlivý pristup. Velice dobry pocit z terapie.

skvělá paní doktorka, skvělá terapie... tak, jak to má být ... mohu jen doporučit ... a každý, kdo u ní na mé doporučení byl, si pak ten svůj život dokázal pořešit ...

Dobrý den, já mám jen samé dobré zkušenosti (poznal jsem už více psychiatrů), psychoterapie už jsou dnes spíš jen takové kamarádské posezení, kdy jdu domů vysmátý. Takže mě určitě pomohla a mohu jen dporučit.

Výborná lékařka. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit, citlivě, jemně pomáhá odhalovat přičinu problému.
Jen člověk musí chtít podívat se do vlastního zrcadla a nebát se.
Díky

Skvělá lékařka, neobyčejně nezávislá, schopná podporovat a beze strachu odkrývat pravdu. Velmi statečný člověk se schopností cítit, vcítit se do druhého, a to nejcennější v nás zachraňovat. Patří jí mé nikdy nekončící díky.

Naprosto neprofesionální jednání s klientem. Tato doktorka se z hlediska psychologie dopustila velkého prohřešku a to: bagatelizování problémů, hodnocení a odsuzování situace a jiné osoby. Přesvědčování o tom, že klient nemá pravdu a pravdivý názor má ona- což byl její osobní názor a nikoliv profesionální názor. Dokud jsem neslyšela o paní Reifové, tak jsem byla přesvědčená o tom, že má psycholog pomáhat, aby klientovi bylo lépe a u ní to bohužel bylo naopak. Je mi líto, ale tuto psycholožku nemohu vůbec doporučit, ale spíše naopak.