Vinohradská 176, Praha
Respiračně - alergologická ordinace (mapa)

K paní doktorce chodím se synem kvůli respiračním problémům a nemůžu si paní doktorku vynachválit. Nejen, že se synovi zlepšily výsledky, ale paní doktorka je vždy milá a udělá si na nás čas. Jsme naprosto spokojeni.

Ani jednu z lékařek bohužel nemohu doporučit. Pokud můžete, běžte raději jinam. Odbornost si hodnotit netroufám, ale přístup k pacientovi je naprosto tragický.

Chci se podělit o zkušenost z první a určitě poslední návštěvy syna dne 29.5.2013, který měl akutní problémy a jenom proto, že já jsem byl služebně ve Francii a omylem jsem měl jeho průkaz sebou mu bylo vyšetření odmítnuto !!! Jednání s manželkou, která syna doprovázela a jako cizinka nemluví dobře česky bylo vysoce diskriminační: "... jó vy cizinci, s vámi jsou problémy...." přitom všichni jsme dlouholetí klienti VZP a každý doktor má možnost ověření platnosti průkazu online. Případ řešíme na lékařské komoře a budu žádat o exemplární postih uvedené lékařky, která vůbec nepracuje v souladu s Hypokratovou přísahou. Stručně na závěr: NEDOPUČUJU, vyhněte se velkým obloukem.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojena, vnučka je téměř bez léků, vždy je velmi pečlivá,jsme s ní velice spokojeni.

Absolutni Katastrofa. Po velmi neprofesionalnim prustupu jsme zmenili alergologa. Novy lekar pozadoval vysledky z imunologickych testu. Nekolikrat jsme jeli dokumentaci vyzvednout a nikdo v ordinaci nebyl, prestoze byly ordinacni hodiny. Kdyz uz jsme se dockali a ordinovalo se, pritomna lekarka se chovala neuveritelne sproste, dokumentaci mi odmitla vydat s tim,ze do nas nainvestovali spoustu penez!!!!!!!!!!(byli jsme zde pouze dvakrat,kazda navsteva trrvala do 10minut) , zabouchla mi dvere pred nosem a vubec chovani bylo nepristojne cloveku s vysokoskolskym vzdelanim!! NAvic synovi naordinovala nevhodne kortikoidy. ABSOLUTNE NEDOPORUCUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!

Negativní hodnocení a komentáře rozhodně nemůžu potvrdit. U paní doktorky jsem byl teprve jednou, ale čekal jsem jen asi dvacet minut. Paní doktorka byla velice zdvořilá a vstřícná. Proměřila mi astma, které nevyšlo nejhůř, tak se mnou prokonzultovala obtíže, předepsala mi nové a slabší kortikoidy, než jsem měl dřív, ale zatím jsem úplně bez obtíží, takže to byla dobrá volba. (Už se mi u jiné alergoložky stalo, že mi na základě měření předepsala cosi, po čem jsem se málem udusil). A ani peníze ze mě netahala, naopak. Takže zatím velká spokojenost.

Tato lékařka je nejlepší alergoložka v ČR.Pacientovi se věnuje, jak jsem to nikdy nikde neviděl.Také má mnoho uznání Medical associates.

Vyšetření hodnotit nemůžu, protože k němu nedošlo. Ovšem systém objednávání, dodržení pracovní doby a komunikace nulové - objednala jsem se na minulý čtvrtek, když jsem přišla k ordinaci, nikdo tam nebyl, a od té doby se ani nemůžu dovolat - nejdřív telefon nikdo nezvedal, teď je pevná linka odpojená a mobil nedostupný...takže NEDOPORUČUJI

Skutečně nedoporučuji - naprosto nedodržuje ordinační hodiny; chodí pozdě, odchází brzy, o prázdninách i přes avízo prakticky nikdy nepřijde.
Nehlaste se k ní - jednoznačně nejhorší!

nedoporučuji, nutí mi léky, které sama vydává, zřejmě je domluvena s nějakým farmaceutickým reprezentantem. Věnuje se mi max 5min. dá lék, nic nevysvětlí. Výpisem z VZP jsem zjistila, že si píše návštěvy i když jsem tam nebyla.