Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Zkusena profesionalka. Od te doby, kdy me leci, mam vyrazne mensi problemy. Mohu vrele doporucit vsem alergikum.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Astma u manželky, atopický ekzém a potravinové alergie u syna

Paní doktorka se mi zdá velmi vstřícná, schopná a nápomocná, léčí se u ní jak manželka s astmatem, tak náš roční syn s atopickým ekzémem a potravinovými alergiemi. Sestra se tváří přísně, ale není to s ní zas tak hrozné, jak zní z některých jiných komentářů.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, milá, vstřícná, erudovaná, vše vysvětlí, vždy vyhoví. Za to sestra je strašná, arogantní, neochotná, pravděpodobně i líná, možná i zlá.
Paní doktorka by si zasloužila spolupracovat s někým takovým jako je ona sama. kazí to velice celkový dojem ordinace.

Paní doktorka je skvělá. Mám srovnání. Pečlivá. Děkuji za její péči. Hodně komunikuje s pacienty. Někdy za tuto daň dochází k výrazným zpožděním objednaných pacientů, což mi ale nevadí. Sestřička je vážně někdy drsná, a to velmi. Většinou tyhle situace na chodbě po zavření dveří do sesterny rozesmějí pacienty, kteří se dají vzájemně parťácky do řeči, což se běžně u lékařů nestává. Nevím, jestli se na tyhle situace netěším :-).

Velice pečlivá a schopná paní doktorka, léčím se u ní s alergií na travní pyly, vše vysvětlí, udělá testy, narhne variantu léčby..... Velice příjemná a "svoje", jsem s ní moc spokojená! A sestra rovněž, na první pohled se může zdát přísná, což se vzápětí změní je velmi vstřícná. 100% spokojenost, a všem mohu doporučit!

F

Paní doktorka mi jako jediná alergoložka (a že jsem jich vystřídal) pomohla s mými pylovými alergiemi a daří se nám v rámci možností krotit i potravinové alergie. Sice je trochu svéráznější a je prostě "svoje," i proto ji ale mám tolik rád. :) Nejvíc na ni oceňuji, že nekouká slepě jen na svůj obor, ale je schopná hledat a nacházet příčiny zdravotních problémů i jinde než v alergiích. Zkrátka všestranně nadaná doktorka. Takových lékařů kdyby bylo víc.

Chci se vyjadrit k hodnoceni pani Vesele: Na vybornem hodnoceni pani doktorky Pavluchove svym neomalenym prispevkem nic pokazit nemuzete. Jeho uroven svedci o tom, ze problem bude na Vasi strane.
Radu let spokojena pacientka.

k paní doktorce chodím se dvěma dětmi a díky její kvalifikované péči netrávíme zimní měsíce po nemocnicích, ale jsme v klidu doma. než jsme k paní doktorce začali docházet každá rýma končila dušností, teď ji zvládáme v domácí péči. paní pavluchová je velmi ochotná, ale hlavně jde najisto a nedělá z dětí pokusné králíky. moc děkuji.

Již dlouho léčí celou naši rodinu. Vždy se snaží najít řešení a pomoci od problému.Velmi ji chválíme.

Paní doktorka je velmi zodpovědná, neodbyde a snaží se najít problém, pomoci. Mínus je dlouhé čekání(mám dojem, že objednává moc lidí najednou a pak nestíhá), někdy nepříjemná sestra. Jinak jsem spokojená.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám dotaz. Již asi půl roku trpím častými průjmy,nadýmáním a křečemi. Nikdy předtím jsem podobné potíže neměla a mohla jsem si dát vždy, co jsem chtěla a kolik jsem chtěla.Zkoušela jsem vypozorovat z jakého jídla by to mohlo být, a nejčastěji je to po nějakém mléčném výrobku,ALE NENÍ TO PRAVIDLEM.(Také je to, když si dám více jídel za sebou např. polévka + hlavní chod, ale někdy také po normálním jednochodovém obědě) . Asi před týdnem jsem brala antibiotika a už při prvním dnu se to zhoršilo ještě více než za poslední půlrok. Brala jsem samozřejmě i probiotika, ale problém stále pokračuje i po dobrání antibiotik. Prosím o radu, kam bych si s tím měla zajít a nebo co na podobné obtíže pomáhá. Děkuji

Souhlasím s názory kolegyň, je vhodné cílené gastroenterologické vyšetření, kde mohou specifikovat funčkní dyspepsii, deficit laktázy, případně céliakii.

MUDr. Jana Pavluchová