Nám. Slezského odboje 3, Opava
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

S paní doktorkou jsem prozatím velmi spokojená. Jsem u ní cca 10 let a prozatím jsem s ní neměla žádný poroblém. Je pečlivá a velice starostlivá, a to někdy až moc. Ale co si budeme povídat, raději ať je taková jaká je než aby to odnášeli pacienti, tak jako u jiných lékařů, které máme možnost vidět v TV. Takže - paní doktorko, jen tak dál. :-)

S paní doktorkou Paletovou jsem také velmi spokojen. Je obětavá a sympatická, neměnil bych :-)

už jsem navštívila dost lékařů a tato Paní ( s velkým P protože je to to nej co mne potkalo z lékařů)doktorka nemá konkurenci jak v prvotní diagnostice, přístupem k pacientovi - lidská, vnímavá, milá i přes vlastní zdravotní problémy,její empatie je fantastická, takoví kdyby byli všichni lékaři to by bylo nám co máme nějaký zdrav. problém hej.Možná neumím napsat tak pěkná slova jako pan MgA. Míček ale při čtení jeho příspěvku jsem musela s každým jeho slovem plně souhlasit. Co si přát - aby paní doktorka byla dlouho zdravá a ochotná se o nás starat.

Přes 30 let pečuje o mé blízké (dnes již zesnulé rodiče i prarodiče) a po celou tu dobu také o mne. Hodně starostlivá lékařka, výborná diagnostička a s velkou intuicí a prozíravostí. Velmi zkušená a pracovitá praktická lékařka. Není jen ambulatní lékařkou, ale dlouhá léta slouží v pohotovostní lékařské a záchranné službě. Oceňoval jsem vždy u ní především velmi lidský přístup k pacientům a hlavně její osobní postoj k nim. Myslí především na zdraví a dobro pacienta. Její osobní finanční ohodnocení je až na posledním místě. V dnešní "zdravotnické realitě" se snaží optimalizovat pacientovy výlohy na léčení až neuvěřitelným způsobem. Dovede poradit ve značně obtížných situacích a také osobně pomoci. Její pacienti to vše dobře vědí, a proto k ní mají velkou důvěru. Rozhodně bych neměnil.

starostliva,pečlivá

Velmi pečlivá,starostlivá, erudovaná,nejobětavější paní doktorka,kterou jsem poznal,mnohými pacienty nedoceněná.Jsme velmi spokojeni celá rodina.