Praktický lékař pro dospělé
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší paní doktorka co známMoc milá,obětavá,vše vysvětli a pomůže,dokonce i mimo ordinační dobu,je to náš rodinný lékař

Nikde jinde jsem nezažila, aby se vaše diagnóza probírala u otevřených dveří do sesterny, takže ostatní pacienti vše slyší. I když jsem je zavřela, tak si paní doktorka stejně ještě na něco vzpomněla a volala to na mě opět přede všemi, když už jsem byla u sestry. Poslední kapka pro mě byla, když paní doktorka chtěla odejít o hodinu dřív, ale čekárna se naplnila pacienty. Během mého vyšetření se dívala na kameru a naštvaně trousila slova typu, že ženské nemají co dělat, tak si jdou na nákup a pak si k ní sednout do čekárny atd. Co se týče diagnostiky, nemůžu na ni říct ani půl slova, ale co se týče chování k pacientům, jsem naprosto znechucena a s manželem oba odcházíme. A rada na závěr: na vyšetření si vemte nejlépe půl dne dovolené. Lenka Lojková

Naprostá nespokojenost! Tato lékařka neví nic o moderních metodách v medicíně, pacientům předepisuje úplně zbytečně antibiotika a léky, které se kdysi možná používaly, ikdyž dnes jsou místo nich daleko lepší. Nebo se rovnou zeptá, co chtějí předepsat... Žádné alternativní metody nebo užitečné rady...
Měla jsem doma v péči svou maminku (taky pacientka MUDr.Paletové) a paní doktorka, ač je to její POVINNOST, odmítla přijet se na ni podívat, když jsme potřebovali poradit a dělala naprosto neuvážené závěry z pohodlí své ordinace. Taky není vůbec schopna poradit v dalších věcech týkajících se domácí péče, ač by to jako obvodní lékařka měla velmi dobře znát! NAPROSTO NEDOPORUČUJI, ihned jsem odešla a jsem teď naprosto spokojená u jiného lékaře, který mi vše ochotně vysvětlí a probere se mnou různé možnosti léčby a antibiotika jsou až úplně tím posledním řešením...
Radka, Opava

S paní doktorkou jsem prozatím velmi spokojená. Jsem u ní cca 10 let a prozatím jsem s ní neměla žádný poroblém. Je pečlivá a velice starostlivá, a to někdy až moc. Ale co si budeme povídat, raději ať je taková jaká je než aby to odnášeli pacienti, tak jako u jiných lékařů, které máme možnost vidět v TV. Takže - paní doktorko, jen tak dál. :-)

S paní doktorkou Paletovou jsem také velmi spokojen. Je obětavá a sympatická, neměnil bych :-)

už jsem navštívila dost lékařů a tato Paní ( s velkým P protože je to to nej co mne potkalo z lékařů)doktorka nemá konkurenci jak v prvotní diagnostice, přístupem k pacientovi - lidská, vnímavá, milá i přes vlastní zdravotní problémy,její empatie je fantastická, takoví kdyby byli všichni lékaři to by bylo nám co máme nějaký zdrav. problém hej.Možná neumím napsat tak pěkná slova jako pan MgA. Míček ale při čtení jeho příspěvku jsem musela s každým jeho slovem plně souhlasit. Co si přát - aby paní doktorka byla dlouho zdravá a ochotná se o nás starat.

Přes 30 let pečuje o mé blízké (dnes již zesnulé rodiče i prarodiče) a po celou tu dobu také o mne. Hodně starostlivá lékařka, výborná diagnostička a s velkou intuicí a prozíravostí. Velmi zkušená a pracovitá praktická lékařka. Není jen ambulatní lékařkou, ale dlouhá léta slouží v pohotovostní lékařské a záchranné službě. Oceňoval jsem vždy u ní především velmi lidský přístup k pacientům a hlavně její osobní postoj k nim. Myslí především na zdraví a dobro pacienta. Její osobní finanční ohodnocení je až na posledním místě. V dnešní "zdravotnické realitě" se snaží optimalizovat pacientovy výlohy na léčení až neuvěřitelným způsobem. Dovede poradit ve značně obtížných situacích a také osobně pomoci. Její pacienti to vše dobře vědí, a proto k ní mají velkou důvěru. Rozhodně bych neměnil.

starostliva,pečlivá

Velmi pečlivá,starostlivá, erudovaná,nejobětavější paní doktorka,kterou jsem poznal,mnohými pacienty nedoceněná.Jsme velmi spokojeni celá rodina.