Ortodontická praxe
Revoluční 692, Třemošná

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodontická praxe Jiný

Paní doktorka Oulická je naprostou špičkou v oboru. Uměla si poradit i s mou kombinací ortodontistických vad a všechny napravila tak skvěle, že se můžu pyšnit krásným úsměvem. Ještě jednou děkuji a paní doktorku a celý její tým doporučuji. Ještě musím dodat, že není ostudou nosit rovnátka v dospělosti :-)

Já jsem s paní doktorkou naprosto spokojená.Vše vysvětlí,ukáže je příjemná a je to totální profík!!

Paní dr. Jana Oulická je opravdu velice příjemná, přátelská a velmi profesionální. Každá návštěva v její ordinaci je radost, stejně jako pohled na vaše rychle a témeř bezbolestně se posouvající zuby. I sestřička je strašně příjemná a milá. Moc doporučuji všem!!!

Dosud nejlepší lidsky podané vysvětlení plánu léčby, podrobný cenový plán předem. Nasazení rovnátek nebolelo, jen to čištění dá zabrat. Každou návštěvu mi vysvětlila, co bude dělat a proč, věnovala mi dostatk času, nevím, co dále dodat. První pohyby zubů byly vidět už z návštěvy do návštěvy a po půl roce jsem v podstatě spokojená! Co více dodat? dr. Oulická Jana je nejlepší.

dobrý osobní přístup, kvalitní práce