Dvorská 798, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Pečlivá a vždy příjemná i když ma v křesle poseru

Paní doktorka je velice ochotná a pečlivá. Vždy má dobrou náladu a sestřička také. Z mého pohledu je velmi výborná lékařka. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Ošetření mohu ostatním pacientům jen doporučit a za vše moc děkuji. M.Škvrna

Chodíme k pani doktorce celá rodina i s dětma. Vždy se k zubařce těší. Velmi pečlivá, příjemná.

super doktorka

Nic nezkazí

perfektní lékařka,která svou práci ovládá.Dnes mi spravovala zub a trhala zub moudrosti - ani jsem nevěděl ,že už je venku. K zubaři chodím od mládí velice NERAD,ale k paní doktorce Novákové chodím pravidelně každý půlrok ajsem MAXIMÁLNĚ s jeí prací spokojen.

velice pečlivá lékařka zaslouží si jen chválu její vstřícnost a pečlivost je fakt užasná,velice chválím jsem s ní spokojená už bych jinam nešla.

paní doktorku můžu doporučit!je milá a chodíme k ní celá rodina!svou práci určitě dělá na 100%.

Jsem u paní doktorky asi pět let a mohu ji jen doporučit. Nikdy u ní nestrávím v čekárně celé dopoledne. Zákroky provádí velice rychle a bezbolestně. Injekci nedává zbytečně a prevenci provádí svědomitě. U paní doktorky jak se tu již někdo zmiňoval jsem se přestala bát zubaře. Chodíme k ní celá rodina a všichni jsme spokojeni:-)

Hodnocení: velmi dobrý stomatolog
komentář: je to velmi dobrá lékařka, která nejen poradí, ale vždy rychle pomůže i
když má plnou čekárnu.Mnohokrát pomohla i ve svém volnu.A jak píše předešlý
autor komentář tomu nevěřím, protože se snaží zachránit každý zub.
A i maličký kaz hned řeší.Široké okolí jí zná - jako již opravdovou
profesionálku svého oboru.