Hotovost

CRP - rychlá diagnostika zánětu z kapky krve

Glukometr- hladina krevního cukru +2 Více

Propichování ušních boltců

Výživové poradenství

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jsem praktická lékařka pro děti a dorost, poskytuji léčebnou a preventivní péči dětem od narození do 19ti let věku, mám smlouvy se všemi zdravotními p...

Bezkontaktní teploměr, otoskop- vyšetření uší

CRP - rychlá diagnostika zánětu z kapky krve

Glukometr- hladina krevního cukru

Propichování ušních boltců

Výživové poradenství

MUDr. Jana Nováková s.r.o.

Chodila jsem k paní doktorce Novákové se synem téměř od narození. Jako doktorka není špatná i když je mladá a chybí jí zkušenosti. Ale co mi vadilo nejvíc je, že místo, aby ordinovala dle ordinačních hodin, tedy od 7:30, opakovaně si nakráčela do čekárny plné lidí klidně až v 8:00! Přitom mnohé maminky tam s dětmi seděly od 7:00! Sestra byla velmi často velice nepříjemná, vyloženě neochotná, jelikož byla zahlcena prací. O dovolání se do ordinace ani nemluvím, to je nadlidský úkol. Prostě každá návštěva u paní doktorky a její sestřičky nepříjemný zážitek na minimálně 2 hodiny! A to stále přijímají nové pacienty. Opravdu mi nepřijde normální sedět s nemocným dítětem 2 hodiny v čekárně než se dostanete na řadu. Nyní máme jiného pana doktora, je zkušený, příjemný, sestřička velice milá a ochotná. A třešinkou na dortu je, že většinou do půl hodiny odcházíme domů.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko.mám 10letou dcerku,ktrá bývá boužel často nemocná jsme ze Křtin kde momentálně nemáme dětského lékaře,a moc ho sháním-e pro ošetření dcerky.Problém je i takový,že jsem loni na podzim prodělala monoencefalitidu s trvalými následky nevlastníme auto jsme odkázáni jen na autobusu prosím Vás proto nemáte místo pro moji dcerku ve své ordinaci?Nevim kam jinam se co nejblíže obrátit,S derkou na ošetření také nyní musí bud babička (75 roků) nebo moje starší dcerka,ktrá je zdravotní sestra pracuje v Brně a musí se starat o mě aj.Situace je více jak vážná snad budeme mít štěstí,Mluvila jsem právě před chvílí s úřadem městyse Křtiny a žádný dětský lékař není na obzoru a prý už i ordinace zanikla.Moc Vám děkuji za odúověd prosim omluvte mě překlepy nebo i nesrozumitelnost obsahu mého dotazu po prodělané nemoci a umělem spánku mám problémi s diskrafiií na jiné....Děkuji moc za kladnou odpověd s úctou

Dobrý den. Váš dotaz byl zřejmě správcem špatně přeposlán. Já mám ordinaci v Liberci. Přeji hezký den Jana Nováková

MUDr. Jana Nováková

• Dobrý den,
    při běžném sono vyšetření na gastroenterologickém odd. mi byla indikována dilatace abdominální aorty 26mm, v současné době sháním lékaře, ke kterému bych mohl chodit na kontrolní vyšetření a objasnění řady otázek. Samozřejmě není problém podílení se na péči. Děkuji. Martin, Praha.

Dobrý den. Jsem dětský lékař. Dotaz byl asi omylem poslán správcem, ale tímto problémem se nezabývám. Hezký den Jana Nováková

MUDr. Jana Nováková